rozmiar czcionki: A | A | A

zDolne NGO nagrodzone

Dodano: 04-12-2019

Po raz ósmy już wręczono wyróżnienia i nagrody dla najlepszych dolnośląskich organizacji pozarządowych w ramach konkursu zDolne NGO. Uroczysta gala odbyła się w Dolnośląskim Centrum Filmowym i uczestniczył w niej wicemarszałek Marcin Krzyżanowski.

[more]

Wrocław: 3 grudnia 2019 r. - Gala VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”

Dodano: 25-11-2019

3 grudnia br. odbędzie się uroczysta Gala VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz dla najlepszej organizacji pozarządowej działającej na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami w 2018 r. W imieniu Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Marcina Krzyżanowskiego, na uroczystą Galę...

[more]

Uwaga! Do 27 września br. przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do VIII Edycji Konkursu „zDolne...

Dodano: 13-09-2019

Organizator Konkursu „zDolne NGO” Urząd Marszałkwoski Województwa Dolnośląskiego, w imieniu którego działa Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pan Marcin Krzyżanowski - pragnie poinformować Państwa o przedłużeniu terminu naboru zgłoszeń do Konkursu do dnia 27 września br. Decyzja podjęta została na prośbę organizacji pozarządowych przygotowujących zgłoszenia do Konkursu.

[more]

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej...

Dodano: 12-08-2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pan Marcin Krzyżanowski ma zaszczyt ogłosić VIII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej i aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

[more]