rozmiar czcionki: A | A | A

IV Edycja konkursu na najlepszą organizację pozarządową rozstrzygnięta

Dodano: 12-10-2015

W dniu 7 października podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy Członek Zarządu Województwa Pan Tadeusz Samborski wręczył Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych tytuł zDolne NGO. Tegoroczna edycja konkursu dedykowana była dolnośląskim organizacjom pozarządowym, które prowadzą działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

[more]

IV Edycja konkursu „Zdolne NGO” – posiedzenie Kapituły Oceniającej

Dodano: 05-10-2015

W dniu 1 października o godz. 10.00 przy ulicy Ostrowskiego 7 we Wrocławiu, odbyło się posiedzenie Kapituły Oceniającej zgłoszenia organizacji pozarządowych, które wpłynęły na IV Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2014 r.

[more]

Konkurs "zDolne NGO" - wydłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń

Dodano: 13-08-2015

Uprzejmie informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń do IV Edycji Konkursu "zDolne NGO"dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2014 r., został wydłużony do dnia 18 września 2015 roku (decyduje data wpływu do UMWD).

[more]

Ogłoszenie IV Edycji Konkursu „zDolne NGO”

Dodano: 26-05-2015

Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego p. Tadeusz Samborski ma zaszczyt ogłosić IV Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2014 r.

[more]