rozmiar czcionki: A | A | A

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

Dodano: 28-02-2022

Już w najbliższy piątek, 4 marca na Tarczyński Arena (stadion Wrocław) rozpoczną się kolejne Międzynarodowe Targi turystyki i czasu wolnego. Potrwają one do niedzieli - 6 marca.

[more]

Rusza konkurs „Dostępny samorząd – granty”

Dodano: 26-02-2022

Ruszył nabór w ramach konkursu „Dostępny samorząd – granty”, którego inauguracja odbyła się podczas konferencji prasowej w Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 23 lutego.

[more]

Listy gminy/powiatów, które otrzymały dofinansowanie z Funduszu Solidarnościowego w edycji 2022

Dodano: 08-02-2022

Dolnośląski Urząd Wojewódzki ogłosił listę gmin i powiatów, które otrzymały dotację z Funduszu Solidarnościowego na realizację usług wspierających niezależne życie.

[more]

Szkolenia dla asystentów i otoczenia osób z niepełnosprawnościami

Dodano: 08-02-2022

Fundacja Promyk Słońca organizuje szkolenia dla asystentów i otoczenia osób z niepełnosprawnościami. Udział w szkoleniach jest bezpłatny dzięki finansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

[more]

Ogłoszenie o dodatkowym otwartym konkursie ofert

Dodano: 08-02-2022

Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych uprzejmie informuje, że rozpoczął się dodatkowy otwarty konkurs ofert w ramach programów resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej pt.: „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” - edycja 2022 "Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami" - edycja 2022

[more]

Konsultacje zadań konkursowych

Dodano: 21-01-2022

Dziś odbyło się zdalne spotkanie poświęcone konsultacjom w sprawie planowanego ogłoszenia konkursu (finansowanego ze środków PFRON) i wyboru zadań do realizacji w 2022 roku.

[more]

Wizyta Pełnomocnika Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami w Jeleniej Górze

Dodano: 21-01-2022

W środę 19 stycznia Paweł Parus, Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami spotkał się z niepełnosprawnymi mieszkańcami Jeleniej Góry w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

[more]