rozmiar czcionki: A | A | A

Podsumowanie osiągnięć projektu TRAILS

Dodano: 17-09-2020

TRAILS czyli Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności w Regionie Transgranicznym, był projektem flagowym programu Interreg Polska-Saksonia realizowanym przez Uniwersytet Techniczny w Dreźnie (Lider Projektu) we współpracy z Partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych w Politechnice Wrocławskiej.

[more]

Zapraszamy małych i średnich przedsiębiorców do wzięcia udziału w warsztatach innowacji...

Dodano: 11-05-2017

Zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę na obszarze wsparcia Projektu (powiaty: bolesławiecki, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski oraz powiat żarski z województwa lubuskiego) do udziału w bezpłatnych warsztatach innowacji.

[more]

Harmonogram projektu TRAILS w roku 2017

Dodano: 19-04-2017

Rekrutacja szkół zakończona. W latach 2017-2018 - 21 szkół zawodowych województwa dolnośląskiego weźmie udział w nowatorskim projekcie.

[more]

Dolnośląskie szkoły w projekcie TRAILS

Dodano: 19-04-2017

Pierwszy etap projektu za nami! Po licznych spotkaniach w obszarze polsko- niemieckiego pogranicza przedstawiamy listę szkół, z którymi spotkamy się na warsztatach kreatywności TRAILS.

[more]

Spotkanie z dyrektorami szkół zawodowych z powiatów przygranicznych

Dodano: 10-11-2016

8 listopada w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze, odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół zawodowych z obszaru wsparcia projektu TRAILS - Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności W Regionie Transgranicznym, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Dreźnie (liderem projektu) oraz Politechniką Wrocławską.

[more]

We Wrocławiu odbyła się konferencja otwierająca projekt TRAILS

Dodano: 10-11-2016

W poniedziałek 24 października na Politechnice Wrocławskiej odbyła się konferencja otwierająca projekt „TRAILS – Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności w Regionie Transgranicznym”.

[more]

„TRAILS”- projektem flagowym PW Interreg Polska – Saksonia 2014-2020

Dodano: 20-10-2016

Umowa o dofinansowanie projektu flagowego pt. Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności w Regionie Transgranicznym (TRAILS) została podpisana! Łączna suma dofinansowania to 1 148 085, 58 Euro

[more]

Wydział Gospodarki rozpoczął realizację projektu TRAILS Mobilne Laboratoria Innowacyjności i usług wzmacniania potencjału innowacyjności w regionie transgranicznym.