rozmiar czcionki: A | A | A

Nowe perspektywy dla GOZ - Spotkanie interesariuszy projektu CircE

Dodano: 01-08-2022

Projekt CircE zmierza ku końcowi, jednak wcale nie zwalniamy. 28.07.2022 r. odbyło się, tym razem na żywo, spotkanie interesariuszy projektu CircE. Przebieg spotkania napawa nie lada optymizmem na przyszłość.

[more]

13 lipca we Wrocławiu odbyło się spotkanie partnerów i interesariuszy projektu CircE

Dodano: 15-07-2022

Tematem spotkania były bieżące inicjatywy na Dolnym Śląsku w zakresie rozwiązań dotyczących gospodarki w obiegu zamkniętym w sektorze spożywczym. Zaprezentowano następujące projekty i inicjatywy:

[more]

Kolejne 12 miesięcy wdrażania projektu CircE!

Dodano: 27-12-2021

13 sierpnia Komitet Monitorujący INTERREG Europa zatwierdził przedłużenie działań projektowych od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022 r.

[more]

„Dolny Śląsk nie marnuje” - konferencja edukacyjna

Dodano: 07-07-2021

Niemal 13 ton jedzenia trafia co roku ze szkolnej stołówki na śmietnik, a 19 ton wyrzuca w ciągu roku restauracja. To wnioski z badania, jakie zostało przeprowadzone w szkole w Ząbkowicach Śląskich i restauracji w Świeradowie Zdroju, oraz zaprezentowane w czasie edukacyjnej konferencji „Dolny Śląsk nie marnuje”. Uczestnicy konferencji rozmawiali o tym jak zmniejszyć skalę marnowania jedzenia.

[more]

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego tłumaczenia pisemnego w ramach projektu „CircE...

Dodano: 03-02-2021

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego informuje, iż zostało rozstrzygnięte Zapytanie ofertowe dot. tłumaczenia pisemnego raportu z j. angielskiego na j. polski realizowane w ramach projektu „CircE European regions toward Circular Economy” w ramach Programu Interreg Europe 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[more]

Publikacja końcowa projektu CircE

Dodano: 15-07-2020

Prezentujemy publikację końcową podsumowującą działania przeprowadzone w I fazie projektu CircE. Opisuje ona najważniejsze kroki podjęte w celu wypracowania najlepszych rozwiązań dla udoskonalenia regionalnej polityki w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym.

[more]