rozmiar czcionki: A | A | A

Współpraca gospodarcza regionów Polski Zachodniej

Dodano: 17-03-2011

Budowa drogi ekspresowej S3, połączenia kolejowe spółki Przewozy Regionalne oraz potrzeby energetyczne regionów - to niektóre z tematów, które omawiano 17 marca br. podczas I Zachodniego Forum Gospodarczego w Zielonej Górze.

[more]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ( rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego...

Dodano: 16-03-2011

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT na realizację zadań publicznych w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości dotyczący rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego w 2011 r.

[more]

Zakończenie realizacji projektu pn.:"Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania...

Dodano: 10-01-2011

W związku z zakończeniem w dniu 31 grudnia 2010 roku realizacji projektu systemowego pn.:" Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania odnawialnych źródeł energetycznych" zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów i raportem końcowym projektu.

[more]

Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt pn.:"„Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska...

Dodano: 16-11-2010

Zapraszamy Państwa na konferencję podsumowującą realizację projektu systemowego pt. „Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania odnawialnych źródeł energetycznych”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

[more]

Zaproszenie do udziału w seminarium „Innowacje bliżej nas”

Dodano: 15-11-2010

Seminarium odbędzie się we Wrocławiu w dniu 19.11.2010 w Centrum Konferencyjnym CUPRUM, sala CUPRUM, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8.

[more]

Będzie 150 nowych miejsc pracy dla Dolnoślązaków

Dodano: 10-11-2010

Już wkrótce na Dolnym Śląsku przybędzie 150 nowych miejsc pracy. Wszystko za sprawą inwestycji amerykańskiej firmy Pittsburgh Glass Works. Marszałek Marek Łapiński w środę wziął udział w uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego pod fabrykę firmy w Komornikach.

[more]

Spółka DPIN ma nowego udziałowca

Dodano: 03-11-2010

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki (DPIN) otrzymał od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” (WSSE) działkę przy ul. Kwiatkowskiego we Wrocławiu. Mirosław Greber, Prezes Zarządu WSSE i prof. Edward Chlebus, Prezes DPIN podpisali umowę w sprawie przekazania gruntu pod budowę nowoczesnego centrum komercjalizacji wiedzy. W zamian za ziemię Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna objęła cześć udziałów w DPIN, spółce należącej do tej pory w 100% do Samorządu Województwa...

[more]