rozmiar czcionki: A | A | A

Szanowni Państwo,

Dodano: 03-04-2017

zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji Eko Wyzwania.

[more]

Zaproszenie na warsztaty „ABC przygotowania wniosku do programu Horyzont 2020. Projekty...

Dodano: 29-03-2017

Zapraszamy  serdecznie przedstawicieli jednostek naukowych na warsztaty „ABC przygotowania wniosku do programu Horyzont 2020. Projekty badawczo-innowacyjne i innowacyjne”, organizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii. Warsztaty są odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez rektorów,  w zakresie doradztwa związanego z poprawnym wypełnianiem i składaniem wniosków...

[more]

MISJA GOSPODARCZA DO LIPSKA

Dodano: 24-03-2017

W dniach 9-10 marca 2017 roku Wydział Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej zorganizował misję gospodarczą do Lipska na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse. Misja skierowana była do firm z branży mechanicznej, producentów i dostawców obrabiarek, maszyn do obróbki materiałów i powłok, jak również projektantów instalacji przemysłowych oraz dla dostawców systemów z zakresu automatyzacji produkcji,...

[more]

OGŁOSZENIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT

Dodano: 23-03-2017

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości obejmujących wsparcie dolnośląskiego rzemiosła w 2017 roku oraz powołanie Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[more]

ZAPROSZENIE NA MISJĘ GOSPODARCZĄ DO LIPSKA

Dodano: 10-01-2017

Zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Lipska na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, która odbędzie się w terminie 9-10 marca 2017. Program misji obejmuje udział w spotkaniu kooperacyjnym oraz Business Speed Dating dla polskich, niemieckich i czeskich firm, zorganizowane i indywidualne zwiedzanie targów Intec oraz Zuliefermesse.

[more]

DOLNOŚLĄSKIE FORUM KLASTRÓW

Dodano: 18-11-2016

W środę 16 listopada we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ odbyło się Dolnośląskie Forum Klastrów pn. „ Klastry stymulatorem wzrostu konkurencyjności regionu”.

[more]

Zaproszenie na Koreańskie Forum Biznesowe

Dodano: 17-11-2016

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa pragnie zaprosić Państwa do udziału w Koreańskim Forum Biznesowym. Forum odbędzie się 1 grudnia 2016 w godzinach od 10 do 18 w Sali konferencyjnej hotelu Novotel Warsaw.

[more]