rozmiar czcionki: A | A | A

VI EDYCJA KONGRESU FIRM RODZINNYCH

Dodano: 05-05-2023

Rodzinne biznesy spotkają się we Wrocławiu

[more]

Zaproszenie na Targi Lipskie Intec/Z/GrindTec

Dodano: 03-02-2023

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej przy współpracy z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki i Targami Lipskimi Polska Sp. z o.o. zapraszają do udziału w międzynarodowym Trio targowym intec/Z/GrindTec: intec – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Z- Zuliefermesse – Międzynarodowe Targi Poddostawców, GrindTech – Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi.

[more]

Re_Open UK wsparcie dla firm dotkniętych BREXIT

Dodano: 01-02-2023

Szanowni Państwo,

[more]

23-25.01.2023 uczestniczyliśmy w 15th European Space Conference w Brukseli

Dodano: 31-01-2023

Wyjazd do Brukseli na 15th European Space Conference i wydarzenia towarzyszące zorganizowany został w ramach realizacji projektu „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie procesu przedsiębiorczego odkrywania” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego UE.

[more]

Nabór na wyjazd na 15 edycję European Space Conference w Brukseli i wydarzenia towarzyszące

Dodano: 28-12-2022

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór dla osób działających w branży aerospace na wyjazd na 15 edycję European Space Conference w dniach 24-25 stycznia 2023 r. w Brukseli.

[more]

Raport końcowy pn. „Badanie łańcuchów wartości w kontekście rozwoju innowacyjności na Dolnym...

Dodano: 28-12-2022

Szanowni Państwo, opublikowany raport prezentuje wyniki badania dotyczącego łańcuchów wartości tworzonych przez przedsiębiorstwa funkcjonujące w Regionalnych Inteligentnych Specjalizacjach (RIS) Dolnego Śląska.

[more]