rozmiar czcionki: A | A | A

REJESTRACJA NA TARGI POLAGRA ROZPOCZĘTA!!

Dodano: 14-06-2021

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych” organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa dolnośląskiego na targach POLAGRA, które odbędą się w dniach 4-6 października 2021 r. w Poznaniu.Stoisko Województwa Dolnośląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Urząd Marszałkowski...

[more]

Szanowni Państwo,

Dodano: 26-05-2021

zapraszamy do wzięcia udziału w V Światowym Forum Lokalnego Rozwoju Gospodarczego (LED)"Przejście do zrównoważonej przyszłości: rola terytoriów w czasach niepewności".

[more]

8 czerwca br. zapraszamy na "Circular Chemical Industries for Zero Pollution in EU Regions"

Dodano: 24-05-2021

Wydział Gospodarki UMWD serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu "Circular Chemical Industries for Zero Pollution in EU Regions", które odbędzie się 8 czerwca w ramach Zielonego Tygodnia UE.

[more]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności...

Dodano: 14-05-2021

pn. Konkurs edukacyjny z zakresu transformacji energetycznej.

[more]

Zaproszenie do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie...

Dodano: 13-05-2021

Ogólnopolski Konkurs na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd - Edycja 2021

W imieniu Organizatora - Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie oraz Współorganizatora – Politechniki Rzeszowskie im. Ignacego Łukasiewicza, zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd.

[more]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Konferencja/seminarium na...

Dodano: 06-05-2021

W dniu 4 maja 2021 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr 3659/VI/21  w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Konferencja/seminarium na temat planowania energetycznego w gminach, klastrów energii oraz wspólnot energetycznych oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert. Warunki...

[more]

Wirtualne wydarzenia sieciujęce sieci ERRIN, 31.05-1.06 oraz 3-4.06

Dodano: 05-05-2021

Sieć ERRIN wraz z Norweską Radą ds. Badań Naukowych i norweską siecią UE FINN-EU, Horizon Sustainable Oslo Region i Horizon Mid-Norway organizuje na przełomie maja i czerwca br. wirtualne wydarzenie organizowane w ramach przygotowań do realizacji nowej edycji programu Horizon Europe.

[more]