rozmiar czcionki: A | A | A

Umowa na budowę drugiego odcinka obwodnicy Dzierżoniowa podpisana!

Dodano: 14-09-2020 10:17

Samorząd Województwa Dolnośląskiego podpisał umowę na budowę kolejnego etapu obwodnicy Dzierżoniowa. Inwestycja będzie kosztować ponad 40 milionów złotych. Prace rozpoczną się już w przyszłym roku.

[more]

13 września 2020 r. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodki Szkolno - Wychowawczym nr 13 we Wrocławiu...

Dodano: 14-09-2020 08:23

W wydarzeniu uczestniczyli: Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Jerzy Komorowski - Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych, Pani Bogusława Kulińska - Dyrektor Wydziału Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Pan Paweł Parus - Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami na Dolnym Śląsku.

[more]

JUBILEUSZ KONKURSU STYPENDIALNEGO „ZDOLNY ŚLĄSK”

Dodano: 14-09-2020 07:57

Najstarszy program stypendialny w naszym regionie „zDolny Śląsk” ogłasza jubileuszową XX edycję konkursu o stypendia i zaprasza dolnośląskich uczniów do składania wniosków.

[more]

Webinarium nt. poprawy charakterystyki energetycznej mieszkań socjalnych

Dodano: 11-09-2020 12:47

Program Interreg Europa organizuje webinarium na temat poprawy charakterystyki energetycznej mieszkań socjalnych.

[more]

Webinarium nt. centrów kompetencji

Dodano: 10-09-2020 14:59

Program Interreg Europa organizuje webinarium na temat centrów kompetencji.

[more]

Dolny Śląsk gości Międzynarodowe Forum Ekonomiczne

Dodano: 09-09-2020 13:09

Politycy, naukowcy i przedstawiciele biznesu z całego świata debatują w Karpaczu podczas Międzynarodowego Forum Ekonomicznego. Tegorocznym hasłem jest „Europa po pandemii – Solidarność, Wolność, Wspólnota. Samorząd województwa dolnośląskiego reprezentuje marszałek Cezary Przybylski.

[more]

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów...

Dodano: 08-09-2020 13:16

Szanowni Państwo, STYPENDIA DLA STUDENTÓW III ROKU STUDIÓW I STOPNIA KSZTAŁCĄCYCH SIĘ NA KIERUNKACH PIELĘGNIARSTWO ORAZ POŁOŻNICTWO.Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo oraz położnictwo.Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie prawidłowo wypełnionego i kompletnego wniosku o przyznanie stypendium przez Studenta, który spełnia kryteria określone w „

[more]