rozmiar czcionki: A | A | A

Oficjalna prezentacja projektu Economic Educational Territorial – Structure

Dodano: 09-06-2010

28 maja 2010 r., w Domu Unii Europejskiej w Wiedniu miał swoją oficjalną prezentację projekt Economic Educational Territorial – Structure, którego partnerem jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu, jednostka organizacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Znamy już finalistów konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć"

Dodano: 18-05-2010

Drużyny Przedszkola Miejskiego nr 27 w Jeleniej Górze (w kategorii klas "0"), Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie (kat. klas I-III), Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim (klasy IV-VI) oraz Karolina Gławdecka reprezentująca Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (kategoria "Gimnazjaliści") to finaliści V Edycji Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”.

[więcej]

Dodatkowe pieniądze na edukację przedszkolną

Dodano: 31-03-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął decyzję o zwiększeniu alokacji na konkurs „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”.

[więcej]

IV ogólnopolski konkurs językowy „Słowo daję” rozstrzygnięty

Dodano: 16-03-2010

Rośnie liczba uczestników, a także poziom ogólnopolskiego konkursu językowego „Słowo daję”.

[więcej]

Urząd przekazał komputery dla gimnazjum

Dodano: 02-03-2010

Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu zwróciło się z prośbą do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego o nieodpłatne przekazanie użytkowanych zestawów komputerowych dla szkoły.

[więcej]

Dotacje na konferencje naukowe przyznane

Dodano: 03-02-2010

Otwarty konkurs na zadania z dziedziny edukacji i nauki rozstrzygnięty. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podzielił 200 tys. zł pomiędzy organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty.

[więcej]

Dotacje na edukację przedszkolną.

Dodano: 29-01-2010

Zarząd województwa przeznaczy 10 mln 600 tys. zł na konkurs dotyczący wsparcia edukacji przedszkolnej.

[więcej]