rozmiar czcionki: A | A | A

Dzień Bezpiecznego Internetu w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu.

Dodano: 06-03-2020

W dniu 4 marca br. w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu odbyło się spotkanie szkoleniowe pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

[więcej]

Międzynarodowe Targi Special Days w Poznaniu.

Dodano: 03-03-2020

28 lutego 2020 r. Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze wziął udział w Międzynarodowych Targach Special Days w Poznaniu.

[więcej]

Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie po raz piąty został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu "Dzień...

Dodano: 03-03-2020

Ogólnopolski Konkurs "Dzień Przedsiębiorczości"  organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Gala wręczenia nagród odbyła się 27 lutego 2020 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie. W uroczystości uczestniczyły Pani Ewa Zarzycka - dyrektor Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie, Pani Danuta Szaflińska -Giłyk - szkolny koordynator konkursu oraz uczennice Julia Prętka i...

[więcej]

Wizyta Dyrektora Szkoły kształcenia branżowego w Batumi w Gruzji - Pani Leili Gogitze, w...

Dodano: 28-02-2020

26 lutego 2020 r. Wydział Edukacji gościł Panią Leilę Gogitze - Dyrektora Szkoły kształcenia branżowego w Batumi w Gruzji.

[więcej]

Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektrow przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w...

Dodano: 27-02-2020

Poniżej rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa: 1. Porozmawiaj z uczniami na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. 2. Wywieś w widocznym miejscu w szkole instrukcję dotyczącą mycia rąk...

[więcej]

Targi Special Days w Poznaniu

Dodano: 13-02-2020

Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze, szkoła prowadzona przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, weźmie udział w Targach Special Days w Poznaniu w dniach 25-28 lutego 2020 r.

[więcej]

XXI Biesiada u Babuni i Dziadunia

Dodano: 10-02-2020

W dniu 23 stycznia 2020 r. odbyła się XXI Biesiada u Babuni i Dziadunia organizowana przez Dolnośląski Zespół Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy, placówki prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]