rozmiar czcionki: A | A | A

Święto Politechniki Wrocławskiej

Dodano: 19-11-2019

W dniu 15 listopada 2019 r. odbyło się Święto Politechniki Wrocławskiej. W uroczystości uczestniczył Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

"LEKCJA PRAWA" w Dolnośląskim Zespole Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy

Dodano: 12-11-2019

W dniu 7 listopada br. w Dolnośląskim Zespole Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy odbyła się pilotażowa "Lekcja prawa”.

[więcej]

XIII Regionalna Konferencja dla Bibliotekarzy

Dodano: 12-11-2019

28 października br. w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu odbyła się XIII edycja Regionalnej Konferencji dla Bibliotekarzy w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

[więcej]

III Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach

Dodano: 06-11-2019

Informujemy, że 2 grudnia 2019 r. w Nowej Rudzie odbędzie się III Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach. W załączeniu plakat konkursowy.

[więcej]

III miejsce uczennicy Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Bożkowie w konkursie ekologicznym.

Dodano: 06-11-2019

Uczennica Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Bożkowie - Karolina Wcisło zajęła trzecie miejsce w I edycji konkursu dla odwiedzających parki narodowe i krajobrazowe pt. „Nie zostawiaj w lesie'' organizowanego przez Serwis Clicktrans. Zmagania konkursowe polegały na sporządzeniu fotorelacji i krótkiego opisu z  wyprawy do Parku Krajobrazowego, której celem było zmniejszanie poziomu zanieczyszczeń poprzez zebranie śmieci i odpadów gospodarstwa domowego przy jednoczesnym podziwianiu piękna...

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej organizowany przez Dolnośląską Izbę Rzemieślniczą

Dodano: 25-10-2019

W dniu 24 października 2019 r. w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste spotkanie pn. "Zadania i obowiązki mistrza szkolącego" w świetle nowych przepisów prawa oświatowego. W wydarzeniu wziął udział Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Ogólnopolski Zlot Szkół Reymontowskich w Koziebrodach 2019 i XV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „...

Dodano: 25-10-2019

W dniu 20.09.2019 r. troje uczniów Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Bożkowie- Mateusz Brodziak, Arleta Rowińska i Daria Martuszewska - pod opieką dyrektora, Pana Józefa Kochniarczyka, wyruszyło do miejscowości Koziebrody, wsi położonej za Warszawą, na wielki XXIII Zlot Szkół Reymontowskich, aby reprezentować Technikum im. Władysława Reymonta w Bożkowie w trzydniowych uroczystościach i wziąć udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „ Mówimy Reymontem”.„Zastaliśmy na miejscu kilkanaście...

[więcej]