rozmiar czcionki: A | A | A

Najlepsi absolwenci nagrodzeni

Dodano: 04-11-2011

15000 zł za wybitne osiągnięcia kulturalne, naukowe oraz sportowe. Czeki o takiej wartości trafiają do najlepszych absolwentów państwowych uczelni województwa dolnośląskiego w ramach programu "Najlepszy Dyplom Roku". Do tej pory zostali wyróżnieni wybitni absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej w Auli Leopoldina

Dodano: 21-10-2011

14 października br. w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczył wicemarszałek województwa Radosław Mołoń i wicewojewoda Ilona Antoniszyn-Klik.

[więcej]

Wicemarszałek zasłużony dla AWF

Dodano: 21-10-2011

21 października br. po raz dziewiąty społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu obchodziła swoje święto. Uroczystości, odbywające się tradycyjnie w auli pawilonu dydaktycznego P-4 przy Stadionie Olimpijskim, rozpoczął rektor prof. Juliusz Migasiewicz, witając wszystkich gości. W święcie sportowej uczelni wziął udział wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Projekt: Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych - Bezpieczne Państwo

Dodano: 21-10-2011

Informujemy o realizacji projektu ‘Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych - Bezpieczne Państwo’, którego partnerem jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 17-10-2011

W dniu 13 października br. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w niej wzięli dyrektorzy, wicedyrektorzy oraz nauczyciele jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Gaudeamus na Uniwersytecie Przyrodniczym

Dodano: 14-10-2011

Przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki zarówno z kraju i z zagranicy uczestniczyli w jubileuszowej inauguracji roku akademickiego 2011/2012 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W ceremonii udział wziął wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Uczniowie z Krośnic mają nową szkołę

Dodano: 12-10-2011

Krośniccy uczniowie mają powód do radości. Dzieci uczące się dotąd w dwóch budynkach szkoły podstawowej i gimnazjum będą uczęszczać do jednego, wspólnego obiektu. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddaniu do użytku nowo wybudowanej szkoły w Krośnicach. W wydarzeniu uczestniczyli wicemarszałek Radosław Mołoń oraz wicemarszałek Marek Łapiński.

[więcej]