rozmiar czcionki: A | A | A

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 17-10-2011

W dniu 13 października br. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w niej wzięli dyrektorzy, wicedyrektorzy oraz nauczyciele jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Gaudeamus na Uniwersytecie Przyrodniczym

Dodano: 14-10-2011

Przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki zarówno z kraju i z zagranicy uczestniczyli w jubileuszowej inauguracji roku akademickiego 2011/2012 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W ceremonii udział wziął wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Uczniowie z Krośnic mają nową szkołę

Dodano: 12-10-2011

Krośniccy uczniowie mają powód do radości. Dzieci uczące się dotąd w dwóch budynkach szkoły podstawowej i gimnazjum będą uczęszczać do jednego, wspólnego obiektu. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddaniu do użytku nowo wybudowanej szkoły w Krośnicach. W wydarzeniu uczestniczyli wicemarszałek Radosław Mołoń oraz wicemarszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Nowa aula w nowym roku akademickim

Dodano: 10-10-2011

Rozpoczęcie roku akademickiego 2011/12 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych (NKJO) we Wrocławiu przy ul. Skarbowców miało szczególnie uroczysty charakter gdyż odbyło się w nowej auli. Kilka słów do zgromadzonych wygłosił wicemarszałek Radosław Mołoń. Kadra profesorska, studenci i zaproszeni goście mieli również okazję świętować otwarcie nowego budynku dydaktycznego.

[więcej]

Uniwersytet Wrocławski zainaugurował nowy rok

Dodano: 03-10-2011

W poniedziałek społeczność Uniwersytetu Wrocławskiego powitała nowy rok akademicki. Uroczystość inauguracyjna odbyła się, już tradycyjnie, w zabytkowej Auli Leopoldyńskiej.

[więcej]

Nowy rok akademicki na AWF otwarty

Dodano: 29-09-2011

Dzisiaj społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu powitała po raz kolejny nowy rok akademicki. Uroczysta inauguracja odbyła się już tradycyjnie w zabytkowej Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

[więcej]

Inauguracja roku akademickiego 2011/2012

Dodano: 28-09-2011

28 września odbyła się uroczysta inauguracja 65. roku akademickiego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uroczystość uświetnił swoją obecnością prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka, któremu Senat UE nadał tytuł doktora honoris causa. I to właśnie on wygłosił wykład inauguracyjny „Polska droga do euro”.

[więcej]