rozmiar czcionki: A | A | A

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 16-10-2012

W dniu 12 października br. w Zespole Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w niej wzięli: Pani Danuta Leśniewska – Dolnośląski Wicekurator Oświaty oraz Pan Jacek Włodyga – Starosta Jeleniogórski i Pan Ryszard Rzepczyński – Zastępca Burmistrza Karpacza.

[więcej]

Występ uczniów przed meczem ćwierćfinałowym EURO 2012

Dodano: 29-06-2012

W dniu 22.06.2012 uczniowie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu wystąpili na stadionie gdańskim przed meczem ćwierćfinałowycm Euro 2012 Niemcy-Grecja w meczu pokazowym piłki nożnej dla niewidomych.

[więcej]

Przyjdż - Zobacz - Poznaj! Pokazy umiejętności zawodowych

Dodano: 27-06-2012

Jak pomóc babci? Jak zająć się dzieckiem? Jak ulżyć cierpiącemu? Jeśli tego nie wiesz, to przyjdź na nasze pokazy umiejętności zawodowych. Zobacz, jak robią to profesjonaliści. Terminy pokazów: 26 czerwca 2012 r. oraz 28 sierpnia 2012 r.Udział w pokazach jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych osób.Pokazy odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych we Wrocławiu, ul. Hubska 7.Szczegółowe informacje w załączeniu.

[więcej]

Czwarta edycja konkursu historycznego wiedzy o Rosji "Białe Noce"

Dodano: 29-05-2012

Dnia 28 maja 2012 r. w Muzeum Narodowym we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala konkursu "Białe Noce". Patronat nad konkursem, który wieńczyła Gala objął Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Pan Radosław Mołoń.

[więcej]

Konferencja " Systemowe wsparcie szkół i placówek - dolnośląskie dobre praktyki"

Dodano: 24-05-2012

W dniach 21-22 maja 2012 roku w Wojcieszycach odbyła się Konferencja Wojewódzkich Ośrodków Doskonalenia pod tytułem: „Systemowe wsparcie szkół i placówek – dolnośląskie dobre praktyki.”

[więcej]

Otwarcie boiska w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu

Dodano: 17-04-2012

W piątek 13 kwietnia 2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie boiska  w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu. W uroczystości wziął udział Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Pan Radosław Mołoń. Po uroczystym przecięciu szarfy Dyrektor Ośrodka Pan Piotr Schienke oraz Wicemarszałek Pan Radosław Mołoń oddali pierwsze symboliczne rzuty do kosza. Program artystyczny wystawiony przez młodzież z Ośrodka składał się z 2 części: przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek” oraz występu...

[więcej]

30 marca br. w Auli Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień...

Dodano: 06-04-2012

Wicemarszałek Radosław Mołoń podczas uroczystej Gali  odznaczył  139 Laureatów. W tym 10 Wielokrotnych oraz 23 Dwukrotnych. Laureatem zDolnego Ślązaczka zostało 28 osób.XII Dolnośląski Konkurs dla Uczniów Gimnazjów "zDolny Ślązak Gimnazjalista"i IX Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny dla Uczniów Szkół Podstawowych "zDolny Ślązaczek" realizowane są w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Organizatorami konkursów są: Dolnośląski Kurator Oświaty,...

[więcej]