rozmiar czcionki: A | A | A

Warsztaty Gastronomiczne dla Laureatków Międzyregionalnego Dolnośląsko-Dolnosaksońskiego Turnieju...

Dodano: 23-10-2013

W dniach 16-18 września 2013 r. odbyły się warsztaty gastronomiczne zorganizowane przez Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska z Dolną Saksonią.

[więcej]

Projekt "Fascynujący świat nauki"

Dodano: 22-10-2013

W związku z rozpoczęciem prac nad przygotowaniem nowych projektów edukacyjnych o znaczeniu regionalnym w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020, Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dla projektu "Fascynujący świat nauki"

[więcej]

Ogłoszenie dotyczące oferty pracy za granicą

Dodano: 21-10-2013

Ogłoszenie o rekrutacji nauczycieli nauczania początkowego i polonistów do pracy dydaktycznej za granicą.

[więcej]

Konkurs „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima” rozstrzygnięty!

Dodano: 18-10-2013

Ogłoszony konkurs związany jest z faktem, że rok 2013 został ustanowiony przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Rokiem Juliana Tuwima.

[więcej]

Projekt "Młody naukowiec"

Dodano: 14-10-2013

W związku z rozpoczęciem prac nad przygotowaniem nowych projektów edukacyjnych o znaczeniu regionalnym w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020, Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dla projektu "Młody naukowiec".

[więcej]

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr...

Dodano: 14-10-2013

W dniu 11 października br. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w niej wzięli: Pan Radosław Mołoń Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Leszek Ryk doradca Wicemarszałka ds. nauki, Pan Dominik Kłosowski Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych, Pan Jerzy Więcławski Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD, a także Pani Małgorzata Medyk Zastępca...

[więcej]

65-lecie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Niesłyszących i...

Dodano: 07-10-2013

4 października 2013 r. Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu obchodził jubileusz 65-lecia działalności. W uroczystościach wziął udział wicemarszałek Radosław Mołoń oraz zaproszeni goście m.in. dyrektorzy placówek dla niesłyszących z całego kraju. Obok Wicemarszałka Pana Radoslawa Mołonia Urząd Marszłakowski Województwa Dolnośląskiego reprezentowali - Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społczenych Pan...

[więcej]