rozmiar czcionki: A | A | A

Międzynarodowa konferencja naukowa z zakresu wspierania uzdolnień: "Łamigłówki zDolnej...

Dodano: 03-12-2019

W dniach 13-14 listopada 2019r. w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa z zakresu wspierania uzdolnień pt.: "Łamigłówki zDolnej główki".

[więcej]

Rekrutacja nauczycieli języka polskiego, nauczania początkowego, historii, przyrody, chemii,...

Dodano: 02-12-2019

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, z upoważnienia Ministra Edukacji Narodowej, od 2010 roku kieruje polskich nauczycieli, do pracy dydaktycznej za granicą, do placówek edukacyjnych i środowisk polonijnych na Wschodzie. Oferta wyjazdu skierowana jest dla nauczycieli, którzy swoją pracą przyczynią się nie tylko do promocji języka i kultury polskiej za granicą, ale także zyskają cenne doświadczenie zawodowe. Praca wśród Polonii i Polaków za granicą jest nie tylko wartościowym i...

[więcej]

Sukces Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie

Dodano: 21-11-2019

Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie już po raz szósty został laureatem XI edycji Ogólnopolskiego Programu Otwarta Firma w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

[więcej]

Święto Politechniki Wrocławskiej

Dodano: 19-11-2019

W dniu 15 listopada 2019 r. odbyło się Święto Politechniki Wrocławskiej. W uroczystości uczestniczył Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

"LEKCJA PRAWA" w Dolnośląskim Zespole Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy

Dodano: 12-11-2019

W dniu 7 listopada br. w Dolnośląskim Zespole Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy odbyła się pilotażowa "Lekcja prawa”.

[więcej]

XIII Regionalna Konferencja dla Bibliotekarzy

Dodano: 12-11-2019

28 października br. w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu odbyła się XIII edycja Regionalnej Konferencji dla Bibliotekarzy w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

[więcej]

III Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach

Dodano: 06-11-2019

Informujemy, że 2 grudnia 2019 r. w Nowej Rudzie odbędzie się III Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach. W załączeniu plakat konkursowy.

[więcej]