rozmiar czcionki: A | A | A

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie ze stażem pracy.

Dodano: 11-03-2015

W dniu 5 marca 2015 roku troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, jednostki oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, otrzymało 6 – miesięczne staże pracy finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie.

[więcej]

„Młodości, dodaj mi skrzydła” - XIX edycja Dni Kultury Polskiej i Europejskiej w...

Dodano: 04-03-2015

W dniach 25-27 lutego 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach, pod hasłem „Młodości, dodaj mi skrzydła” odbyła się XIX edycja Dni Kultury Polskiej i Europejskiej. W uroczystości Samorząd Województwa Dolnośląskiego reprezentował Pan Tadeusz Samborski, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Pan Jerzy Więcławski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

„PO CO NAM FILMY?” - pierwsze warsztaty filmowe w ramach Dolnośląskiego Programu Edukacji...

Dodano: 25-02-2015

„Po co nam filmy?” pod takim tytułem odbyły się w dniu 19 lutego br. Zamku Piastowskim w Legnicy pierwsze warsztaty filmowe, zorganizowane w ramach Dolnośląskiego Programu Edukacji Filmowej.

[więcej]

XVI Biesiada u Babuni i Dziadunia

Dodano: 19-02-2015

Międzypokoleniowa impreza, już od 16 lat integruje świdnickie środowisko osób starszych. Wspólna biesiada, organizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. Imprezę uświetniły występy podopiecznych Domu Dziennego Pobytu oraz zespołów tanecznych Marii i Wojtka Skiślewiczów.

[więcej]

14 lutego z „Miłości do zdrowia” w Zespole Szkół w Jaworze.

Dodano: 18-02-2015

14 lutego z „Miłości do zdrowia” Zespół Szkół w Jaworze, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, zaprosił wszystkich mieszkańców Jawora na „Medykowe Walentynki”.

[więcej]

Podpisanie Listu intencyjnego Klastra Edukacyjnego w Bolesławcu.

Dodano: 10-02-2015

Nagrody Ministerstwa Gospodarki dla szkół zawodowych, uczelni wyższych, uczniów i przedsiębiorców, powołanie klastra edukacyjnego oraz owocna debata o przyszłości szkolnictwa zawodowego – to główne punkty konferencji, która odbyła się w dniu 9 lutego br. w Bolesławcu. Gośćmi spotkania zorganizowanego przez trzy specjalne strefy ekonomiczne – Wałbrzyską, Legnicką i Kamiennogórską były m.in. Joanna Kluzik-Rostkowska, Minister Edukacji Narodowej RP, Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w...

[więcej]

Porozumienie o Współpracy pomiędzy Dolnośląskim Samorządowym CKZiU w Legnicy, a OKiS we Wrocławiu w...

Dodano: 02-02-2015

W dniu 29 lutego 2015 r. o godzinie 12.00 w Zamku Piastowskim w Legnicy odbyło się uroczyste podpisanie Porozumienia o Współpracy pomiędzy Dolnośląskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy, a Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu w zakresie Edukacji Kulturalnej Szkół i Placówek Oświatowych Dolnego Śląska. Ze strony Ośrodka Kultury i Sztuki porozumienie podpisał Dyrektor Piotr Borkowski,natomiast Dolnośląskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i...

[więcej]