rozmiar czcionki: A | A | A

Konferencja podsumowująca projekt systemowy z PO KL pn. „Podniesienie kompetencji nauczycieli z...

Dodano: 23-03-2015

W dniu 11 marca br. w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu odbyła się konferencja podsumowująca realizację w Subregionie Wałbrzyskim projektu systemowego z PO KL pn. „Podniesienie kompetencji nauczycieli z obszarów wiejskich Dolnego Śląska w zakresie innowacyjnych metod nauczania w obszarach ICT i nauk matematyczno-przyrodniczych”.

[więcej]

Konferencja podsumowująca projekt systemowy z PO KL pn. „Podniesienie kompetencji nauczycieli z...

Dodano: 23-03-2015

W dniu 10 marca br. w Auli Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze odbyła się konferencja podsumowująca realizację w Subregionie Jeleniogórskim projektu systemowego z PO KL pn. „Podniesienie kompetencji nauczycieli z obszarów wiejskich Dolnego Śląska w zakresie innowacyjnych metod nauczania w obszarach ICT i nauk matematyczno-przyrodniczych”.

[więcej]

Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista" w Auli...

Dodano: 20-03-2015

W dniu 19 marca 2015 r. w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się uroczysta Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista". W uroczystości wziął udział Pan Tadeusz Samborski – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Wśród zaproszonych gości był także Pan Tomasz Smolarz – Wojowewoda Dolnośląski.

[więcej]

Otwarcie rozbudowanego i zmodernizowanego Szpitala Uzdrowiskowego dla Dzieci „Jagusia” oraz nadanie...

Dodano: 20-03-2015

W dniu 17 marca 2015 r. w Teatrze Zdrojowym im. S. Moniuszki w Kudowie – Zdroju miało miejsce niezwykłe wydarzenie: uroczyste otwarcie rozbudowanego i zmodernizowanego Szpitala Uzdrowiskowego dla Dzieci „Jagusia” oraz nadanie imienia UNICEF Szkole Podstawowej nr 3, administrującej w tej nowoczesnej placówce, a której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Warsztaty "Wiklina dla florystów" w Zespole Szkół w Jaworze.

Dodano: 18-03-2015

W dniach 12-13 marca br. w Zespole Szkół w Jaworze odbyły się warsztaty pn. "Wiklina dla florystów".

[więcej]

Zajęcia taneczne wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu prowadzone przez...

Dodano: 17-03-2015

Grupa sześciu wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu dwa razy w tygodniu, pod opieką p. Krystyny Osiewały, uczestniczy w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych".

[więcej]

Kolejny pachnący i miły kierunek w Zespole Szkół w Jaworze.

Dodano: 11-03-2015

Podczas zimowego naboru do Zespołu Szkół w Jaworze, kolejna grupa podjęła naukę w zawodzie florysta. Niespodzianką jest jednak fakt, że rusza zupełnie nowy kurs w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, w zakresie kwalifikacji: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy i dekoltu.

[więcej]