rozmiar czcionki: A | A | A

Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista" w Auli...

Dodano: 20-03-2015

W dniu 19 marca 2015 r. w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się uroczysta Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista". W uroczystości wziął udział Pan Tadeusz Samborski – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Wśród zaproszonych gości był także Pan Tomasz Smolarz – Wojowewoda Dolnośląski.

[więcej]

Otwarcie rozbudowanego i zmodernizowanego Szpitala Uzdrowiskowego dla Dzieci „Jagusia” oraz nadanie...

Dodano: 20-03-2015

W dniu 17 marca 2015 r. w Teatrze Zdrojowym im. S. Moniuszki w Kudowie – Zdroju miało miejsce niezwykłe wydarzenie: uroczyste otwarcie rozbudowanego i zmodernizowanego Szpitala Uzdrowiskowego dla Dzieci „Jagusia” oraz nadanie imienia UNICEF Szkole Podstawowej nr 3, administrującej w tej nowoczesnej placówce, a której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Warsztaty "Wiklina dla florystów" w Zespole Szkół w Jaworze.

Dodano: 18-03-2015

W dniach 12-13 marca br. w Zespole Szkół w Jaworze odbyły się warsztaty pn. "Wiklina dla florystów".

[więcej]

Zajęcia taneczne wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu prowadzone przez...

Dodano: 17-03-2015

Grupa sześciu wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu dwa razy w tygodniu, pod opieką p. Krystyny Osiewały, uczestniczy w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych".

[więcej]

Kolejny pachnący i miły kierunek w Zespole Szkół w Jaworze.

Dodano: 11-03-2015

Podczas zimowego naboru do Zespołu Szkół w Jaworze, kolejna grupa podjęła naukę w zawodzie florysta. Niespodzianką jest jednak fakt, że rusza zupełnie nowy kurs w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, w zakresie kwalifikacji: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy i dekoltu.

[więcej]

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie ze stażem pracy.

Dodano: 11-03-2015

W dniu 5 marca 2015 roku troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, jednostki oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, otrzymało 6 – miesięczne staże pracy finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie.

[więcej]

„Młodości, dodaj mi skrzydła” - XIX edycja Dni Kultury Polskiej i Europejskiej w...

Dodano: 04-03-2015

W dniach 25-27 lutego 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach, pod hasłem „Młodości, dodaj mi skrzydła” odbyła się XIX edycja Dni Kultury Polskiej i Europejskiej. W uroczystości Samorząd Województwa Dolnośląskiego reprezentował Pan Tadeusz Samborski, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Pan Jerzy Więcławski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]