rozmiar czcionki: A | A | A

Gala podsumowująca Regionalny Etapu Konkursu na Najlepszych Uczniów w 34 zawodach w 2015 roku w...

Dodano: 24-04-2015

W dniu 14 kwietnia br. w Hotelu Topacz w Ślęzie k/o Wrocławia odbyła się Gala podsumowująca Regionalny Etap Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie w 2015 roku w Subregionie Wrocławskim.

[więcej]

Dolnośląskie Dni Olimpijczyka w ZSP w Karpaczu!

Dodano: 22-04-2015

Dnia 20 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu, już po raz drugi, odbyły się Dolnośląskie Dni Olimpijczyka.

[więcej]

Najlepszy uczeń w zawodzie - etapy regionalne konkursów już za nami!

Dodano: 21-04-2015

Tadeusz Samborski, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, wręczył nagrody oraz dyplomy uczestnikom dwóch regionalnych etapów konkursów „Najlepsi Uczniowie w Zawodzie”. – Serdecznie gratuluję uczniom, opiekunom i nauczycielom wysokiego poziomu, umiejętności i zaangażowania – mówił podczas gali. W uroczystości wzięła udział również Pani Wanda Gołębiowska, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

V miejsce Szymona Sajnoka, ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdnicy, w wyścigu...

Dodano: 15-04-2015

W niedzielę 12.04.2015 reprezentacja Polski Juniorów, w składzie której znalazło się trzech uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy, prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego - Alan Banaszek, Szymon Sajnok i Damian Sławek wystartowało w wyścigu Paris-Roubaix. Doskonały rezultat naszych podopiecznych w tym trudnym wyścigu może być powodem do dumy i zadowolenia.

[więcej]

Instrukcja wypełniania oferty realizacji zadania publicznego.

Dodano: 13-04-2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz przyczyniając się do doskonalenia współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi, publikujemy instrukcję wypełniania oferty realizacji zadania publicznego.

[więcej]

Gimnazjaliści mają swój uniwersytet

Dodano: 03-04-2015

30 marca 2015 r w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze podsumowano pilotażowy projekt Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. W uroczystości uczestniczyła Przewodnicząca Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Pani Barbara Zdrojewska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD Pan Jerzy Więcławski. Podczas ogólnopolskiej konferencji podpisano akt erekcyjny Uniwersytetu Zawodowego dla Gimnazjalistów....

[więcej]

MARSZAŁKOWSKA SZKOŁA NIE DO PRZEOCZENIA!

Dodano: 03-04-2015

28 i 29.03.2015 w Belgii odbyły się międzynarodowe wyścigi kolarskie pod patronatem Eurosportu - Anvaing i Grand Prix Wevelg . Wzięli w nim udział zawodnicy z Danii, Belgii, Holandii, Norwegii, Francji, i oczywiście z Polski. Alan Banaszek i Szymon Sajnok uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdnicy, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego w obu wyścigach zajęli pierwsze dwa...

[więcej]