rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie z Laureatami konkursu wiedzy o Ukrainie pn.:” Naddnieprzańska epopeja” i konkursu wiedzy...

Dodano: 07-07-2015

2 czerwca br. Pan Tadeusz Samborski – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego spotkał się z Laureatami konkursu wiedzy o Ukrainie pn.: „Naddnieprzańska epopeja” i Laureatami konkursu wiedzy o Polsce pn.: „Nadwiślańska epopeja” . W spotkaniu uczestniczył również Pan Jerzy Więcławski – Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Pani Bogusława Kozłowska - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.

[więcej]

Gala Laureatów konkursu szkolnego "Wędrówki Szlakiem Wartości" za nami.

Dodano: 25-06-2015

Uroczysta gala zwieńczyła piątą edycję konkursu szkolnego "Wędrówki Szlakiem Wartości". W tym podniosłym wydarzeniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego reprezentował Pan Jerzy Więcławski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Program modernizacji szkolnictwa zawodowego na Dolnym Śląsku wzorem dla innych samorządów w...

Dodano: 22-06-2015

W dniach 16 - 17 czerwca 2015 roku z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego gościliśmy delegację, która była zainteresowana efektami wdrożenia programu modernizacji szkolnictwa zawodowego zrealizowanego przez Wydział Edukacji i Nauki na Dolnym Śląsku.

[więcej]

II edycja ogólnopolskiego XIII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”.

Dodano: 28-05-2015

Dnia 25 maja 2015 roku w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie- Słupiec odbyła się II ogólnopolska edycja XIII Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. W turnieju uczestniczyła młodzież szkolna ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

[więcej]

VII edycja Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji „Białe Noce”.

Dodano: 27-05-2015

25 maja br. w Auli Ossolineum odbyła się uroczysta gala konkursu historycznego wiedzy o Rosji „Białe Noce”, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów i uczestników konkursu.

[więcej]

Warsztaty teatralne w Lubinie z udziałem Pana Tadeusza Samborskiego, Członka Zarządu Województwa...

Dodano: 21-05-2015

W związku z obchodami Roku Reymontowskiego, z inicjatywy dr Tadeusza Samborskiego, Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego, w dniu 18 maja 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, odbyły się warsztaty teatralne.

[więcej]

Gala wręczenia nagród Uczniom – Autorom najlepszych Uczniowskich Mini Projektów Badawczych w...

Dodano: 21-05-2015

W dniu 19 maja br. w Hotelu Topacz w Ślęzie k/o Wrocławia odbyła się uroczystość wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów Uczniom – Autorom najlepszych Uczniowskich Mini Projektów Badawczych w zakresie innowacyjnego zastosowania w praktyce wiedzy z obszaru 38 zawodów oraz w zakresie innowacyjnego zastosowania w praktyce wiedzy z obszaru nauk przyrodniczych z zakresu biologii, chemii i fizyki.

[więcej]