rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie Pana dr Tadeusza Samborskiego – Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego z Panem...

Dodano: 08-04-2016

W dniu 5 kwietnia br., o godz. 12.00 w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu odbyło się spotkanie Pana dr Tadeusza Samborskiego – Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego z Panem Romanem Kowalczykiem - Dolnośląskim Kuratorem Oświaty.

[więcej]

Inauguracja sezonu kolarskiego w Świdnickiej Szkole Mistrzostwa Sportowego

Dodano: 05-04-2016

Świdnicka Szkoła Mistrzostwa Sportowego w dniach 2-3 kwietnia br. zainaugurowała sezon kolarski.

[więcej]

Gala podsumowująca realizację programu „Edukacja Filmowa Uczniów i Nauczycieli Dolnośląskich Szkół...

Dodano: 23-03-2016

W dniu 18 marca br. w Sali Lalka Dolnośląskiego Centrum Filmowego we Wrocławiu odbyła się gala, podsumowująca realizację cyklu 100-godzinnych warsztatów filmowych adresowanych do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z Dolnego Śląska. Efektem rocznej pracy dolnośląskich uczniów i ich nauczycieli-opiekunów było nakręcenie filmu promocyjnego o własnej szkole lub miejscu zamieszkania.

[więcej]

Wydział nie będzie realizował projektów w ramach OSI (Młody Naukowiec, Fascynujący Świat Nauki)....

Dodano: 26-02-2016

Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego informuje, że decyzją Zarządu Województwa, w ślad za brakiem rekomendacji Departamentu Rozwoju Regionalnego, Wydział nie będzie realizował projektów w ramach OSI (Młody Naukowiec, Fascynujący Świat Nauki). Gminy i powiaty muszą zatem samodzielnie wnioskować, w ramach Obszarów Strategicznych Interwencji, o środki na realizację projektów o podobnych założeniach.

[więcej]

Konkurs „Trylogia Sienkiewicza – fakty a fikcja literacka”.

Dodano: 26-02-2016

W związku z obchodami Roku Henryka Sienkiewicza, Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych, we współpracy z Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną we Wrocławiu organizuje Konkurs „Trylogia Sienkiewicza – fakty a fikcja literacka”.

[więcej]

Konkursy "Wędrówki szlakiem wartości"

Dodano: 18-02-2016

Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu, Liceum nr X we Wrocławiu, Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu oraz Gimnazjum nr 24 we Wrocławiu jako współorganizatorzy konkursów "Wędrówki szlakiem wartości" zapraszają do udziału w konkursach.

[więcej]

"Ogólnopolski Konkurs Grantowy"

Dodano: 09-02-2016

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2016" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

[więcej]