rozmiar czcionki: A | A | A

"Ogólnopolski Konkurs Grantowy"

Dodano: 09-02-2016

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2016" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

[więcej]

XVII Biesiada Babuni i Dziadunia

Dodano: 29-01-2016

Tuż przed Świętem Babci i Dziadka, 20 stycznia br., odbyła się w świdnickim klubie Bolko tradycyjna biesiada dla podopiecznych wielu prospołecznych instytucji i stowarzyszeń, wspierających osoby starsze, potrzebujące, często samotne i chore.

[więcej]

Noworoczne spotkanie Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Pana Tadeusza Samborskiego z...

Dodano: 19-01-2016

W dniu 18 stycznia br. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu miało miejsce spotkanie noworoczne Członka Zarządu Województwa Pana Tadeusza Samborskiego z dyrektorami jednostek oświatowych, dla których Samorząd Województwa jest organem prowadzącym.

[więcej]

Jaworski Jarmak Bożonarodzeniowy

Dodano: 22-12-2015

W dniach 17-20 grudnia br. na Rynku w Jaworze odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.

[więcej]

Sukces Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie

Dodano: 25-11-2015

Z radością informujemy, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, w wyniku siódmej edycji Ogólnopolskiego Programu Otwarta Firma w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zdobył I miejsce i uzyskał tytuł „Najaktywniejszej szkoły w programie w Polsce”.

[więcej]

W dniu 4 listopada 2015 r. odbyła się XV – Jubileuszowa Gala Stypendialna

Dodano: 06-11-2015

Uroczystość odbyła się w Sali Kameralnej „Czerwonej” Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Podczas gali zostały wręczone stypendia uzdolnionym uczniom z Dolnego Śląska.

[więcej]