rozmiar czcionki: A | A | A

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w...

Dodano: 11-10-2016

W dniu 7 października 2016 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. W uroczystości wziął udział Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Konkurs plastyczny - Śladami bohaterów "W pustyni i w puszczy"

Dodano: 11-10-2016

W ramach obchodów Roku Henryka Sienkiewicza, Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych, organizuje Konkurs plastyczny Śladami bohaterów "W pustyni i w puszczy". Realizatorem Konkursu jest Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.

[więcej]

Konkurs malarski ,,Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza”.

Dodano: 10-10-2016

Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych, we współpracy z Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną we Wrocławiu, organizuje Konkurs malarski ,,Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza” adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska.

[więcej]

Dolnośląska Liga Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych.

Dodano: 07-10-2016

W dniu 28 września 2016 roku na boiskach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA – ZDRÓJ” w Wałbrzychu rozpoczęła się czwarta edycja Dolnośląskiej Ligi Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Spotkanie poświęcone zmianom w systemie oświaty

Dodano: 29-09-2016

W dniu 27 września 2016 r. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu odbyło się spotkanie poświęcone zmianom w systemie oświaty. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy szkół i placówek prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, oraz Pan Jerzy Więcławski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD i Pani Małgorzata Medyk, Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Nauki UMWD. Podczas narady Pani...

[więcej]

XX Ogólnopolski Zlot Szkół Reymontowskich w Stróżewie

Dodano: 28-09-2016

W dniach 23-25 września 2016 r. Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD wraz z delegacją z Technikum im. Władysława Stanisława Reymonta w Lubinie i Zespołem Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie, uczestniczył w XX Ogólnopolskim Zlocie Szkół Reymontowskich w Stróżewie, połączonym z XII Ogólnopolskim Konkursem Recytatorskim „Mówimy Reymontem”.

[więcej]

Matura na 100 procent

Dodano: 26-09-2016

W dniu 22 września 2016 r. w Sali Rycerskiej Muzeum Miejskiego we Wrocławiu, odbyła się uroczysta gala konkursu „Matura na 100 procent”, zorganizowana przez Fundację „Zawsze Warto” i Centralną Komisję Egzaminacyjną.

[więcej]