rozmiar czcionki: A | A | A

Zespół Szkół w Jaworze na Międzynarodowych Targach Poznańskich

26.02.2018 12:03

W dniach 22-24 lutego 2018 r. Zespół Szkół w Jaworze, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, prezentował się na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.

ZS Jawor

Targi Special Days w Poznaniu to spotkania przede wszystkim przedstawicieli branży florystycznej, szczególne wydarzenie wskazujące nowe trendy, wyznaczające kierunki. Wśród prezentujących się również szkół florystycznych z całego kraju nie zabrakło Zespołu Szkół w Jaworze. Absolwenci i słuchacze przygotowali prace łączące piękno wikliny i kwiatów wpisując się w tematykę tegorocznego konkursu na kompozycję florystyczną upamiętniającą 100 Rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Przystępując do florystycznej rywalizacji ogłoszonego przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału w Poznaniu oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich konkursu, szkolna kwiaciarnia „Spod igły” otrzymała dyplom Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego, komisja  postanowiła wyróżnić pracę Zespołu Szkół w Jaworze i przyznać jej III miejsce. Kompozycję pt.: "Płomień Powstania-utkany z myśli, pleciony w tradycję, inspirowany historią” przygotowały: Iwona Rusnak, Małgorzata Lisowska wraz z nauczycielem Rafałem Górczyńskim.


Słuchacze i absolwenci nie tylko kierunku Florysta i Koszykarz-plecionkarz w trakcie trwania targów mogli uczestniczyć również w wielu wydarzeniach szkoleniach m.in.: pokazach florystycznych. W imieniu Zespołu Szkół w Jaworze dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach tego szczególnego przedsięwzięcia jak również odwiedzających szkolne stoisko  podczas Targów Special Days w Poznaniu.

ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor
ZS Jawor