rozmiar czcionki: A | A | A

Konkurs dla uczniów gimnazjów na projekt inicjatywy społecznej "Zmiana zaczyna się od nas" Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego.

04.05.2015 10:01

Zachęcamy uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie na projekt inicjatywy społecznej "Zmiana zaczyna się od nas" Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego.

Źródło: www.uwc.org.pl

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego z siedzibą w Warszawie, zachęca młodzież w wieku gimnazjalnym do udziału w konkursie na projekt inicjatywy społecznej "Zmiana zaczyna się od nas", którego celem jest rozbudzenie w uczniach tożsamości obywatelskiej oraz zwiększenie ich wyczulenia na problemy społeczne w otaczającej ich rzeczywistości.


Nagrodą w konkursie jest zagraniczny wyjazd wakacyjny do Danii, połączony z nauką angielskiego oraz spotkaniem rówieśników z całego świata.


Wszelkie informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego. Więcej szczegółów w Regulaminie konkursu.