rozmiar czcionki: A | A | A

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty!

03.09.2013 12:08

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Radosław Mołoń wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Panem Jerzym Więcławskim wzięli udział w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.

W dniu 2 września 2013 r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2013/2014 połączona wraz z otwarciem zmodernizowanego budynku szkoły i odsłonięciem pamiątkowej tablicy. W trakcie uroczystości doszło do uroczystego przekazania porozumienia w sprawie opieki naukowo-dydaktycznej przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu nad Zespołem Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Radosław Mołoń przekazał na ręce Prodziekana ds. kierunku ochrona środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Pana Profesora Józefa Sowińskiego porozumienie, którego celem jest podnoszenie jakości kształcenia młodzieży oraz zachęcanie jej do kontynuowania nauki na poziomie wyższym.


Wicemarszałek Województwa życzył nauczycielom oraz pracownikom szkoły spokojnej i satysfakcjonującej pracy, a także wytrwałości i powodzenia w realizacji wyzwań zawodowych. Na ręce uczniów Wicemarszałek złożył życzenia pomyślności, radości oraz owocnych wyników w nauce.