rozmiar czcionki: A | A | A

Otwarcie boiska w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu

17.04.2012 15:36

W piątek 13 kwietnia 2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie boiska  w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu. W uroczystości wziął udział Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Pan Radosław Mołoń.
Po uroczystym przecięciu szarfy Dyrektor Ośrodka Pan Piotr Schienke oraz Wicemarszałek Pan Radosław Mołoń oddali pierwsze symboliczne rzuty do kosza. Program artystyczny wystawiony przez młodzież z Ośrodka składał się z 2 części: przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek” oraz występu zespołu muzycznego. Wicemarszałek przekazał młodzieży komplet piłek sportowych oraz wziął udział w pierwszym meczu rozegranym na nowy obiekcie.
Mecz składał się z 2 kwart, Wicemarszałek wspomagał każdą z drużyn. Warty odnotowania był efektowny dwutakt, w którym Pan Marszałek zdobył 2 pkt. Mecz zakończył się zwycięstwem  drużyny MOW Wałbrzych 18:4.


Wielofunkcyjne boisko przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu zostało wybudowane w latach 2008-2012. Środki przeznaczone na ten cel pochodziły z budżetu Województwa Dolnośląskiego oraz z kontraktu wojewódzkiego.