rozmiar czcionki: A | A | A

Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze na Targach Ogrodniczych Gardenia 2022 w Poznaniu.

23.11.2022 08:20

Po raz kolejny Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze, wystąpił podczas Targów Ogrodniczych Gardenia 2022 w Poznaniu. Piękne stoisko Szkoły zachwyciło gości wystawy.

Marcin Czech

Nasza drużyna znalazła inspiracje w sztuce Vincenta Van Gogha. Poszukując nowych twórczych narracji, nauczyciele naszej Szkoły Pan Maciej Krzus, Pani Magdalena Subocz, Pan Wojciech Kołodyński, razem z absolwentami i słuchaczami: Panią Anetą Rajcą, Panią Magdaleną Borkowską, Panią Emilią Dodzian-Mościcką, Panią Moniką Kropielnicką, Panią Katarzyną Świtalską, Panią Katarzyną Januszewską – Lisińską, przygotowali wyjątkowe spotkanie  w Poznaniu.


Na jednej scenie w Pokazie naukowym pt. ,,Ulicami Mistrzów”, wystąpili eksperci w dziedzinie pszczelarstwa i florystyki.  W wykładzie połączonym z pokazem florystycznym, Mistrz Pszczelarski Pan Wojciech, opowiedział nie tylko o edukacji w zawodzie pszczelarza, ale także o tym, dlaczego pszczoły wykazują się wiernością kwiatową. Tło do wykładu zapewnił Mistrz Florystyki – Pan Maciej Krzus,  tworząc kompozycje z roślin miododajnych i przyjaznych zapylaczom.

Marcin Czech
Marcin Czech
Marcin Czech
Marcin Czech
Marcin Czech