rozmiar czcionki: A | A | A

2. Nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej.

Dodano: 23-09-2014 07:28

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza drugi nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego i instytutów naukowo – badawczych w 2014 r.

[więcej]

Ogłoszenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego w sprawie drugiego naboru wniosków na realizację...

Dodano: 02-04-2014 13:30

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza drugi nabór wniosków na realizację zadania publicznego w zakresie dofinansowania programu zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży pn. "Dolnośląskie Stokrotki".

[więcej]

Regionalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych i...

Dodano: 17-03-2014 15:35

Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdnicy organizuje w 2014 roku Regionalny Konkurs o Unii Europejskiej pn. „Polska, Polacy, Dolnoślązacy... 10 lat w Unii Europejskiej”.

[więcej]

Ogólnopolski Konkurs na Esej pt. "Młodych Polaków portret zbiorowy".

Dodano: 17-02-2014 09:02

Zapraszamy wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Młodych Polaków portret zbiorowy", organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury oraz Monolith Films Spółka z o.o.

[więcej]

Ogłoszenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego w sprawie naboru wniosków na realizację zadania...

Dodano: 06-02-2014 15:30

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków na realizację zadania publicznego w zakresie dofinansowania programu zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży pn. "Dolnośląskie Stokrotki".

[więcej]

Ogłoszenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego w sprawie naboru wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2014 r.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2014 r.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są dolnośląskie szkoły wyższe.

Celem naboru wniosków jest wyłonienie i wsparcie zadań dotyczących realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego wraz z udzieleniem dotacji na ich dofinansowanie.

W ramach działania przewiduje się dofinansowanie następujących rodzajów zadań:
Zadanie 1 - Organizacja konferencji, seminarium, spotkania naukowego, związanych z kształceniem studentów, uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych.

Zadanie 2 - Publikacje, wydawnictwa naukowe. Bezpłatne wydawnictwa książkowe i multimedialne związane z realizacją kształcenia studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Oferta realizacji zadania publicznego (wersja edytowalna).