rozmiar czcionki: A | A | A

Ogólnopolski Konkurs na Esej pt. "Młodych Polaków portret zbiorowy".

17.02.2014 09:02 09:02

Zapraszamy wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Młodych Polaków portret zbiorowy", organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury oraz Monolith Films Spółka z o.o.

Źródło: NCK.pl

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie eseju, felietonu lub rozprawki, nawiązującego do utworu literackiego A. Kamińskiego bądź/oraz filmu w reżyserii R. Glińskiego pt. "Kamienie na szaniec".

 

Prace należy wysłać do dnia 30.04.2014 r.

 

Szczegóły w załączeniu.

Źródło: Monolith.pl

Ogłoszenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego w sprawie naboru wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2014 r.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2014 r.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są dolnośląskie szkoły wyższe.

Celem naboru wniosków jest wyłonienie i wsparcie zadań dotyczących realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego wraz z udzieleniem dotacji na ich dofinansowanie.

W ramach działania przewiduje się dofinansowanie następujących rodzajów zadań:
Zadanie 1 - Organizacja konferencji, seminarium, spotkania naukowego, związanych z kształceniem studentów, uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych.

Zadanie 2 - Publikacje, wydawnictwa naukowe. Bezpłatne wydawnictwa książkowe i multimedialne związane z realizacją kształcenia studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Oferta realizacji zadania publicznego (wersja edytowalna).