rozmiar czcionki: A | A | A

Bezpieczna droga do szkoły

Dodano: 12-09-2022

W dniu 12 września 2022 r. Wydział Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego uczestniczył w pikniku dla dzieci pn. „Bezpieczna droga do szkoły”, organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu. Wydział Bezpieczeństwa w ramach programu „Bezpieczny Dolnoślązak” na swoim stoisku realizował działania dot. szeroko rozumianej edukacji dla bezpieczeństwa.

[więcej]

Piknik integracyjny w ramach programu „Bezpieczny Dolnoślązak”.

Dodano: 27-06-2022

Na terenie świetlicy wiejskiej w Jeszkowicach 25 czerwca odbył się piknik integracyjny zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Bezpieczny Dolnoślązak. Organizatorem pikniku był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Jeszkowicach oraz Sołectwem Jeszkowice. W pikniku uczestniczyły matki wraz z dziećmi z Ukrainy, które znalazły schronienie na terenie Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Piknik integracyjny promujący bezpieczeństwo w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczny...

Dodano: 21-06-2022

W dniu 20 czerwca 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Prezesem Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu organizował na terenie bazy WOPR we Wrocławiu piknik integracyjny, promujący bezpieczeństwo w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczny Dolnoślązak”. W pikniku uczestniczyły matki wraz z dziećmi z Ukrainy, które znalazły schronienie na terenie Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Piknik integracyjny w ramach programu Bezpieczny Dolnoślązak

Dodano: 30-05-2022

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie w piątek odbył się Piknik Integracyjny zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Bezpieczny Dolnoślązak. Jego celem było promowanie zasad bezpieczeństwa oraz integrowanie uczniów szkoły z przybyłymi na teren Gminy obywatelami Ukrainy. Piknik zorganizował Urząd Gminy Udanin we współpracy z Urzędem Marszałkowskim.Wydarzenie miało na celu jednoczenie lokalnej społeczności z ukraińską młodzieżą i dziećmi, a także podniesienie świadomości z zakresu...

[więcej]

Na czym polega usługa cashback i jak z niej korzystać?

Dodano: 10-11-2021

Na czym polega usługa cashback i jak z niej korzystać?

[więcej]

Czym są płatności cykliczne i czy warto z nich korzystać?

Dodano: 25-10-2021

Czym są płatności cykliczne i czy warto z nich korzystać?

[więcej]

Bankowość mobilna – jak bezpiecznie z niej korzystać?

Dodano: 15-10-2021

Co to jest bankowość mobilna? Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych – jak je zapewnić? Bankowe aplikacje mobilne – jak z nich korzystać? Czym różni się bankowość mobilna od internetowej?

[więcej]