rozmiar czcionki: A | A | A

Bezpieczny Dzień Dziecka

Dodano: 04-06-2024

4 czerwca 2024 r. Wydział Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego uczestniczył w pikniku dla dzieci zorganizowanym w ramach obchodów Dnia Dziecka, organizowanych wraz z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

[więcej]

Bezpieczny Dolnoślązak przypomina o zasadach bezpieczeństwa w sieci!

Dodano: 05-04-2024

W dniu 4 kwietnia 2024 roku o godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach k. Złotoryi, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Pielgrzymce

Dodano: 20-03-2024

W dniu 19 marca 2024 roku o godz. 10.00 w Wiejskim Domu Kultury w Pielgrzymce, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Bezpieczny Senior w Porcie Lotniczym we Wrocławiu (kopiuj 1)

Dodano: 20-03-2024

W dniu 15 marca 2024 roku w Porcie Lotniczym we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej we Wrocławiu zorganizował spotkanie dot. bezpieczeństwa dla seniorów w ramach programu Bezpieczny Senior.

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Bolesławcu

Dodano: 14-03-2024

W dniu 13 marca 2024 roku o godz. 13:30 w Sali edukacyjnej znajdującej się na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Marek Hajduk -...

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Chocianowie

Dodano: 12-03-2024

W dniu 11 marca 2024 roku o godz. 11.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczęństwa - Bezpieczny Senior w Złotoryi

Dodano: 08-03-2024

W dniu 7 marca 2024 roku o godz. 13.00 w Sali edukacyjnej znajdującej się na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa...

[więcej]