rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Szkolenie on-line dotyczących ochrony danych osobowych dla pracowników UMWD

Dodano: 29-11-2022

W poniedziałek, 28 listopada, odbyło się kolejne z cyklu szkoleń on-line dotyczących ochrony danych osobowych, przeprowadzone przez Inspektora Ochrony Danych, Panią Agnieszkę Sokołowską, a dedykowane pracownikom UMWD.

[więcej]

Szkolenie obronne dla przedstawicieli jednostek organizacyjnych województwa - podległych i...

Dodano: 28-11-2022

Dnia 25 listopada 2022 r. Wydział Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, w oparciu o Plan szkolenia obronnego na 2022 rok, zorganizował szkolenie obronne dla przedstawicieli podmiotów leczniczych, instytucji kultury oraz DSDiK – jednostek organizacyjnych województwa wykonujących zadania obronne.

[więcej]

Szkolenie dla koordynatorów realizujących program "Bezpieczny Dolnoślązak"

Dodano: 08-11-2022

W dniu 7 Listopada 2022 r. odbyło się szkolenie dla koordynatorów realizujących program „Bezpieczny Dolnoślązak” w placówkach oświatowych. Szkolenie zostało przeprowadzone w całości w formie on-line, z wykorzystaniem systemu wideokonferencyjnego.Omawiane były założenia programu jak również tematy dotyczące działań w obszarach Bezpiecznego zachowania w górach, prawidłowych postaw w sytuacjach nadzwyczajnych zagrożeń (katastrof, wypadków masowych) oraz z obszarów obronności, pierwszej...

[więcej]

70-lecie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Dodano: 31-10-2022

29 października 2022 r. ratownicy górscy świętowali swoje 70-lecie w Karpaczu. Siedemdziesiąt lat istnienia ratownicy z grupy karkonoskiej GOPR obchodzili razem z Sudeckim Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

[więcej]

Placówki zakwalifikowane do udziału w V edycji programu Bezpieczny Dolnoślązak

Dodano: 21-10-2022

W dniu 20 października 2022 r. Zespół Organizacyjny dokonał weryfikacji formalnej zgłoszeń do Programu Bezpieczny Dolnoślązak, przesłanych w wyznaczonym terminie.

[więcej]

Konferencja - „Zwiększenie bezpieczeństwa dolnośląskich seniorów w ramach Wojewódzkiego Programu...

Dodano: 17-10-2022

W dniu 14 października 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, w Żmigrodzie zorganizował konferencję dla seniorów w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”.

[więcej]

AKTUALIZACJA - Zapraszamy do kolejnej edycji programu edukacyjnego "Bezpieczny Dolnoślązak" - V...

Dodano: 10-10-2022

Zapraszamy wszystkich Dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych publicznych i niepublicznych z terenu Dolnego Śląska do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Bezpieczny Dolnoślązak” - V edycja.

[więcej]