rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Ochrona danych osobowych - konferencje organizowane przez Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii...

Dodano: 03-04-2023

Zapraszamy do udziału w konferencjach organizowanych przez Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, objętych Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego - Cezarego Przybylskiego

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 09-03-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe.

[więcej]

Regionalny System Ostrzegania (RSO)

Dodano: 15-02-2023

Mając na względzie potrzebę sprawnej realizacji procesu ostrzegania i informowania ludności w formie przekazywania informacji, komunikatów i ostrzeżeń zachęcamy do korzystania z Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO), będącego darmową i powszechną usługą umożliwiającą powiadamianie obywateli o zagrożeniach, dostępną m.in. poprzez telefony komórkowe.

[więcej]

Nowa stacja Grupy Karkonoskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Karpaczu

Dodano: 13-02-2023

Każdego dnia, ratownicy GOPR ryzykują zdrowiem i życiem, niosąc pomoc dziesiątkom turystów, którzy spędzają czas w dolnośląskich górach. Wyszkoleni ratownicy dysponujący najnowocześniejszym sprzętem sprawiają, że wszyscy czują się bezpieczniej w naszym regionie.

[więcej]

Bezpieczna Zima - Bezpieczny Dolnoślązak w Karpaczu!

Dodano: 13-02-2023

Pokazy sprzętu ratowniczego ale przede wszystkim niezbędna wiedza o bezpieczeństwie – za nami kolejna akcja Bezpieczna Zima, tym razem w Karpaczu! Wydarzenie zorganizowali Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

[więcej]

Dzień Ochrony Danych Osobowych

Dodano: 30-01-2023

Z okazji XVII Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych w 30 stycznia odbyły się prelekcje on-line wygłoszone specjalnie dla pracowników Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Bezpieczny Dolnoślązak – Bezpieczna Zima! Spotkanie pracowników Urzędu Marszałkowskiego z...

Dodano: 27-01-2023

Sezon zimowy w pełni, dlatego warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa na szlakach i stokach narciarskich. Pomogli w tym ratownicy GOPR, którzy od lat, w ramach programu Bezpieczny Dolnoślązak uczą zasad bezpiecznego zachowania w górach.

[więcej]