rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego o...

Dodano: 06-04-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego o tematyce bezpieczeństwa publicznego, ratownictwa, udziału w sytuacjach nadzwyczajnych i edukacji dla bezpieczeństwa.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku przez organizacje pozarządowe zadania publicznego...

Dodano: 06-04-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku przez organizacje pozarządowe zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku przez organizacje pozarządowe zadania publicznego...

Dodano: 06-04-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku przez organizacje pozarządowe zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie poprawy bezpieczeństwa dolnośląskich seniorów.

[więcej]

Ochrona danych osobowych - konferencje organizowane przez Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii...

Dodano: 03-04-2023

Zapraszamy do udziału w konferencjach organizowanych przez Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, objętych Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego - Cezarego Przybylskiego

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 09-03-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2023 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe.

[więcej]

Regionalny System Ostrzegania (RSO)

Dodano: 15-02-2023

Mając na względzie potrzebę sprawnej realizacji procesu ostrzegania i informowania ludności w formie przekazywania informacji, komunikatów i ostrzeżeń zachęcamy do korzystania z Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO), będącego darmową i powszechną usługą umożliwiającą powiadamianie obywateli o zagrożeniach, dostępną m.in. poprzez telefony komórkowe.

[więcej]

Nowa stacja Grupy Karkonoskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Karpaczu

Dodano: 13-02-2023

Każdego dnia, ratownicy GOPR ryzykują zdrowiem i życiem, niosąc pomoc dziesiątkom turystów, którzy spędzają czas w dolnośląskich górach. Wyszkoleni ratownicy dysponujący najnowocześniejszym sprzętem sprawiają, że wszyscy czują się bezpieczniej w naszym regionie.

[więcej]