rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Bądź CYBERBEZPIECZNY - zawsze

Dodano: 09-03-2021

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń. W ramach współpracy Wydziału Bezpieczeństwa UMWD z Warszawskim Instytutem Bankowości, zachęcamy do zapoznania się z i filmami edukacyjnymi w ramach cyklu pn. "Bądź CYBERBEZPIECZNY".

[więcej]

Aktualizacja Polityki Wspierania Bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim do 2030 r.

Dodano: 25-02-2021

Bezpieczeństwo i rozwój to dwa niezwykle istotne zagadnienia, za które na poziomie regionalnym odpowiada samorząd województwa. Oba przenikają się i wzajemnie warunkują, ponieważ bez zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa nie ma możliwości stabilnego rozwoju. Dlatego tak istotne jest prowadzenie świadomej i stale aktualizowanej polityki bezpieczeństwa w regionie. To właśnie było tematem wideokonferencji z udziałem marszałka Cezarego Przybylskiego, która odbyła się 22 lutego 2021...

[więcej]

Szkolenie dla koordynatorów realizujących program "Bezpieczny Dolnoślązak".

Dodano: 22-02-2021

W dniu 18 lutego 2021 r. odbyło się szkolenie dla szkolnych koordynatorów realizujących program „Bezpieczny Dolnoślązak” w placówkach oświatowych.

[więcej]

Placówki zakwalifikowane do udziału w IV edycji programu Bezpieczny Dolnoślązak

Dodano: 11-02-2021

W dniu 12 lutego 2021 r. Zespół organizacyjny dokonał weryfikacji formalnej zgłoszeń do Programu Bezpieczny Dolnoślązak, przesłanych w wyznaczonym terminie.

[więcej]

Lockdown może uchronić przed COVIDEM, ale nie przed złodziejami tożsamości

Dodano: 27-01-2021

Najbliższe tygodnie, a nawet miesiące spędzać będziemy przede wszystkim w domu intensyfikując tym samym naszą obecność w internecie – od zakupów w e-sklepach, aż do znacznie poważniejszych spraw, jak np. szukanie nowej pracy. Tempo cyfryzacji naszego życia, z jakim mamy do czynienia w ostatnich miesiącach spowodowało, że nie zawsze jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. To stwarza optymalne warunki działania dla zorganizowanych grup przestępczych, pozyskujących dane osobowe w celu...

[więcej]

Rozpoczyna się kolejna edycja programu edukacyjnego "Bezpieczny Dolnoślązak"

Dodano: 27-01-2021

Zapraszamy wszystkich Dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych publicznych i niepublicznych z terenu Dolnego Śląska do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Bezpieczny Dolnoślązak” - IV edycja.

[więcej]

Szkolenie Obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne, podmiotów leczniczych...

Dodano: 22-12-2020

W dniach 14-15 grudnia 2020 r. w oparciu o Plan szkolenia obronnego na 2020 r. odbyło się szkolenie obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne oraz jednostek organizacyjnych realizujących zadania obronne (podmiotów leczniczych Województwa Dolnośląskiego oraz instytucji kultury Województwa Dolnośląskiego).

[więcej]