rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Podsumowanie akcji „Bezpieczna zima, bezpieczne góry, bezpieczny stok”

Dodano: 30-03-2015

Wicemarszałek Ewa Mańkowska uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym akcję „Bezpieczna zima, bezpieczne góry, bezpieczny stok”, którą koordynował Wydział Obronności i Bezpieczeństwa w Urzędzie Marszałkowskim. Akcja jest częścią realizowanego programu „Bezpieczny Dolnoślązak”.

[więcej]

Konkurs "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2015" ogłoszony

Dodano: 12-03-2015

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 293/V/15 z dnia 12 marca 2015 r. ogłosił konkurs pn. "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2015".

[więcej]

We Wrocławiu o bezpieczeństwie dolnośląskich seniorów

Dodano: 19-02-2015

- Dbanie o bezpieczeństwo osób starszych to obowiązek samorządu województwa, dlatego dzisiaj jesteśmy tu, by przedstawić Państwu kolejną odsłonę programu „Bezpieczny Dolnoślązak”. Tym razem skierowaną do was, naszych drogich Seniorów – takimi słowami wicemarszałek Ewa Mańkowska otworzyła konferencję „ Bezpieczeństwo Dolnośląskich Seniorów w różnych aspektach”, która odbyła się 19 lutego we Wrocławiu.

[więcej]

Nowe oblicze siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wołowie

Dodano: 11-12-2014

W dniu 10 grudnia odbyła się konferencja prasowa podsumowująca realizację projektu rewitalizacji budynku Komendy Powiatowej Policji w Wołowie.

[więcej]

Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP

Dodano: 05-12-2014

Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP została zatwierdzona w dniu 5 listopada 2014 r. przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

[więcej]

Dzień Ratownika Grupy Karkonoskiej GOPR

Dodano: 21-10-2014

Tegoroczny Dzień Ratownika odbył się 18 listopada w górskim schronisku Strzecha Akademicka w Karkonoszach.

[więcej]

Wybuch gazu - ćwiczenia służb ratowniczych

Dodano: 14-10-2014

10 października, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy oraz w Agencji Rezerw Materiałowych w Lisowicach odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych. Ćwiczenia zostały zorganizowane przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Pokazowi przyglądał się Jerzy Michalak, wicemarszałek województwa.

[więcej]