rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Szkolenie Obronne dla pracowników UMWD (kopiuj 2)

Dodano: 29-11-2017

W dniu 29 listopada 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego odbyło się szkolenie obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne w Urzędzie.

[więcej]

Szkolenie obronne organizowane przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa

Dodano: 31-10-2017

We wtorek 31 października wicemarszałek Ewa Mańkowska wzięła udział w szkoleniu obronnym organizowanym przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa UMWD. Wśród tematów szkolenia znalazły się m.in. podsumowanie kontroli przeprowadzonych w bieżącym roku w jednostkach organizacyjnych województwa, zadania obronne tych podmiotów oraz zasady ochrony informacji niejawnych.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego Województwa...

Dodano: 03-10-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 4324/V/17 z dnia 29 września 2017r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu: doskonalenia umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa, realizowanego przez organizacje pozarządowe we współpracy ze służbami, inspekcjami, strażami.

[więcej]

Wysokość środków finansowych przeznaczonych na dotacje udzielane w trybie art. 19a...

Dodano: 19-09-2017

Aktualna wysokość środków finansowych przeznaczonych na dotacje udzielane w trybie art. 19a (pozakonkursowym) w Wydziale Obronności i Bezpieczeństwa wynosi 0,00 zł.

[więcej]

Konferencja „Reforma ochrony danych osobowych – aspekty proceduralne”

Dodano: 15-09-2017

W piątek 15 września odbyła się konferencja organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Katedrę Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, pn. „Reforma ochrony danych osobowych – aspekty proceduralne”.

[więcej]

Konferencja "Reforma Ochrony danych osobowych - aspekty proceduralne".

Dodano: 04-09-2017

Szanowni Państwo, w imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Cezarego Przybylskiego i Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pani Ewy Mańkowskiej zapraszamy na konferencję "Reforma Ochrony danych osobowych - aspekty proceduralne".

[więcej]