rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2018 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 04-05-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2018 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe.

[więcej]

Konkurs "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018" ogłoszony !

Dodano: 03-04-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 5081/V/18 z dnia 28 marca 2018r. ogłosił konkurs pn. "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018". Konkurs przeznaczony jest dla gmin na zadania własne z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

[więcej]

Konferencja naukowa "Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego...

Dodano: 22-02-2018

W środę 21 lutego odbyła się konferencja organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Katedrę Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, pn. „Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego stosowania RODO – postulaty de lege ferenda”.

[więcej]

Konferencja - Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego stosowania...

Dodano: 19-02-2018

W dniu 21.02.2018 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się konferencja naukowa z udziałem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dr Edyty Bielak - Jomaa pt. „Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego stosowania RODO - postulaty de lege ferenda”.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w obchodach Dnia Ochrony Danych Osobowych - konkurs z nagrodami

Dodano: 24-01-2018

Z okazji przypadającego na 28 stycznia Międzynarodowego Dnia Ochrony Danych Osobowych, w dniu 26 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami.

[więcej]

Finał konkursu "Cyberbezpieczni"

Dodano: 13-12-2017

W dniu 7 grudnia 2017 r. w Sali Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odbył się etap finałowy konkursu pn. "Cyberbezpieczni".

[więcej]

Pamięci poległego Funkcjonariusza Policji

Dodano: 05-12-2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Podczas akcji ujęcia groźnego bandyty, w Wiszni Małej koło Wrocławia odszedł od nas doświadczony policjant. Zginął na służbie do końca wypełniając słowa policyjnej przysięgi. Pana Mariusza znaliśmy osobiście, pozostanie w naszych wspomnieniach jako profesjonalista w najwyższym tego słowa znaczeniu.

[więcej]