rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Zaproszenie do udziału w obchodach Dnia Ochrony Danych Osobowych - konkurs z nagrodami

Dodano: 24-01-2018

Z okazji przypadającego na 28 stycznia Międzynarodowego Dnia Ochrony Danych Osobowych, w dniu 26 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami.

[więcej]

Finał konkursu "Cyberbezpieczni"

Dodano: 13-12-2017

W dniu 7 grudnia 2017 r. w Sali Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odbył się etap finałowy konkursu pn. "Cyberbezpieczni".

[więcej]

Pamięci poległego Funkcjonariusza Policji

Dodano: 05-12-2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Podczas akcji ujęcia groźnego bandyty, w Wiszni Małej koło Wrocławia odszedł od nas doświadczony policjant. Zginął na służbie do końca wypełniając słowa policyjnej przysięgi. Pana Mariusza znaliśmy osobiście, pozostanie w naszych wspomnieniach jako profesjonalista w najwyższym tego słowa znaczeniu.

[więcej]

Szkolenie Obronne dla pracowników UMWD (kopiuj 2)

Dodano: 29-11-2017

W dniu 29 listopada 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego odbyło się szkolenie obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne w Urzędzie.

[więcej]

Szkolenie obronne organizowane przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa

Dodano: 31-10-2017

We wtorek 31 października wicemarszałek Ewa Mańkowska wzięła udział w szkoleniu obronnym organizowanym przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa UMWD. Wśród tematów szkolenia znalazły się m.in. podsumowanie kontroli przeprowadzonych w bieżącym roku w jednostkach organizacyjnych województwa, zadania obronne tych podmiotów oraz zasady ochrony informacji niejawnych.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego Województwa...

Dodano: 03-10-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 4324/V/17 z dnia 29 września 2017r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu: doskonalenia umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa, realizowanego przez organizacje pozarządowe we współpracy ze służbami, inspekcjami, strażami.

[więcej]