rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Bezpieczna Zima

Dodano: 16-12-2019

Ratownictwo wysokościowe, pokaz sprzętu ratowniczego i udzielania pierwszej pomocy, a także wiele gier i zabaw z zakresu zasad bezpieczeństwa, a wszystko pod czujnym okiem Komisarza Lwa – 13 grudnia ruszyła akcja Bezpieczna Zima. Inicjatywa po raz kolejny organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu. W wydarzeniu uczestniczył Marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Bezpieczeństwo płatności: Zakupy świąteczne - kupuj świadomie!

Dodano: 06-12-2019

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń.

[więcej]

Konkurs fotograficzny na MEM profilaktyczny pn. "Dopalacze - Wypalacze"

Dodano: 25-11-2019

Ogłoszony konkurs fotograficzny na tzw. MEM profilaktyczny pn. „DOPALACZE – WYPALACZE” przedłużony do 25 stycznia 2020 r..

[więcej]

Szkolenie Obronne dla pracowników UMWD

Dodano: 22-11-2019

W dniu 20 listopada 2019 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego odbyło się szkolenie obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne w Urzędzie.

[więcej]

Bezpiecznie w Internecie – lekcje dla młodzieży w gminie Udanin

Dodano: 07-11-2019

O tym jak bezpiecznie zachować się w internecie młodzież ze szkół podstawowych w gminie Udanin dowiedziała się dziś od współpracujących z Urzędem Marszałkowskim psychologów. Lekcje odbyły się w ramach samorządowego programu Bezpieczny Dolnoślązak.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego Województwa...

Dodano: 31-10-2019

W dniu 31 października 2019 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał uchwałą nr 1395/VI/19 dofinansowanie w ramach konkursu ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności.

[więcej]

Konkurs fotograficzny na MEM profilaktyczny pn. "Dopalacze - Wypalacze"

Dodano: 25-10-2019

Marszałek Województwa Dolnośląskiego zachęca uczniów szkół ponadpodstawowych województwa dolnośląskiego. do czynnego udziału w konkursie fotograficznym na MEM profilaktyczny pn. „DOPALACZE – WYPALACZE”.

[więcej]