rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Jak chronić się przed wyłudzeniami kredytowymi w dobie pandemii

Dodano: 23-04-2020

Ogromne natężenie informacji związanej z koronawirusem, a także praca zdalna, czas wolny czy zakupy przeniosły nas do Internetu. W przestrzeni online podejmujemy liczne działania, komunikujemy się, surfujemy więcej niż do tej pory.

[więcej]

Bądź CYBERBEZPIECZNY!

Dodano: 06-03-2020

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń.

[więcej]

Dziś Obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu

Dodano: 11-02-2020

Dzień Bezpiecznego Internetu został zainicjowany przez Komisję Europejską w 2004 r. Początkowo obchodzony tylko w Europie, ale już od wielu lat w działania mające propagować bezpieczeństwo w sieci zaangażowane są państwa z całego świata.

[więcej]

Początek ferii na Dolnym Śląsku - Bezpieczna Zima

Dodano: 10-02-2020

Ratownictwo górskie, pokazy sprzętu ratowniczego i udzielania pierwszej pomocy a także wiele gier i zabaw z zakresu zasad bezpieczeństwa a wszystko pod czujnym okiem Komisarza Lwa - 7 lutego w ramach akcji Bezpieczna Zima w miejscowości Sienna (Czarna Góra), odbył się festyn rozpoczynający ferie zimowe w województwie dolnośląskim. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

[więcej]

Konkurs dla pracowników UMWD z okazji XIV Dnia Ochrony Danych Osobowych

Dodano: 05-02-2020

28 lutego 2020 r. Wydział Bezpieczeństwa zorganizował konkurs dla pracowników UMWD z okazji XIV Dnia Ochrony Danych Osobowych.

[więcej]

Konkurs fotograficzny na MEM profilaktyczny pn. "Dopalacze - Wypalacze"– poznaliśmy zwycięzców...

Dodano: 05-02-2020

W październiku ubiegłego roku samorząd województwa zainaugurował program Bezpieczny Junior. Akcja, której partnerami są również dolnośląska policja oraz TVP Wrocław, ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy. Poznaliśmy laureatów konkursu ogłoszonego jesienią.

[więcej]

Bądź CYBERBEZPIECZNY!

Dodano: 21-01-2020

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń.

[więcej]