rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 10-05-2021

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe oraz powołania Komisji konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Bądź CYBERBEZPIECZNY - zawsze

Dodano: 09-03-2021

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń. W ramach współpracy Wydziału Bezpieczeństwa UMWD z Warszawskim Instytutem Bankowości, zachęcamy do zapoznania się z i filmami edukacyjnymi w ramach cyklu pn. "Bądź CYBERBEZPIECZNY".

[więcej]

Aktualizacja Polityki Wspierania Bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim do 2030 r.

Dodano: 25-02-2021

Bezpieczeństwo i rozwój to dwa niezwykle istotne zagadnienia, za które na poziomie regionalnym odpowiada samorząd województwa. Oba przenikają się i wzajemnie warunkują, ponieważ bez zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa nie ma możliwości stabilnego rozwoju. Dlatego tak istotne jest prowadzenie świadomej i stale aktualizowanej polityki bezpieczeństwa w regionie. To właśnie było tematem wideokonferencji z udziałem marszałka Cezarego Przybylskiego, która odbyła się 22 lutego 2021...

[więcej]

Szkolenie dla koordynatorów realizujących program "Bezpieczny Dolnoślązak".

Dodano: 22-02-2021

W dniu 18 lutego 2021 r. odbyło się szkolenie dla szkolnych koordynatorów realizujących program „Bezpieczny Dolnoślązak” w placówkach oświatowych.

[więcej]

Placówki zakwalifikowane do udziału w IV edycji programu Bezpieczny Dolnoślązak

Dodano: 11-02-2021

W dniu 12 lutego 2021 r. Zespół organizacyjny dokonał weryfikacji formalnej zgłoszeń do Programu Bezpieczny Dolnoślązak, przesłanych w wyznaczonym terminie.

[więcej]

Lockdown może uchronić przed COVIDEM, ale nie przed złodziejami tożsamości

Dodano: 27-01-2021

Najbliższe tygodnie, a nawet miesiące spędzać będziemy przede wszystkim w domu intensyfikując tym samym naszą obecność w internecie – od zakupów w e-sklepach, aż do znacznie poważniejszych spraw, jak np. szukanie nowej pracy. Tempo cyfryzacji naszego życia, z jakim mamy do czynienia w ostatnich miesiącach spowodowało, że nie zawsze jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. To stwarza optymalne warunki działania dla zorganizowanych grup przestępczych, pozyskujących dane osobowe w celu...

[więcej]

Rozpoczyna się kolejna edycja programu edukacyjnego "Bezpieczny Dolnoślązak"

Dodano: 27-01-2021

Zapraszamy wszystkich Dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych publicznych i niepublicznych z terenu Dolnego Śląska do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Bezpieczny Dolnoślązak” - IV edycja.

[więcej]