rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Konferencja - Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego stosowania...

Dodano: 19-02-2018

W dniu 21.02.2018 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się konferencja naukowa z udziałem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dr Edyty Bielak - Jomaa pt. „Aktualny stan przygotowania polskiego systemu prawnego do bezpośredniego stosowania RODO - postulaty de lege ferenda”.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w obchodach Dnia Ochrony Danych Osobowych - konkurs z nagrodami

Dodano: 24-01-2018

Z okazji przypadającego na 28 stycznia Międzynarodowego Dnia Ochrony Danych Osobowych, w dniu 26 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami.

[więcej]

Finał konkursu "Cyberbezpieczni"

Dodano: 13-12-2017

W dniu 7 grudnia 2017 r. w Sali Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odbył się etap finałowy konkursu pn. "Cyberbezpieczni".

[więcej]

Pamięci poległego Funkcjonariusza Policji

Dodano: 05-12-2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Podczas akcji ujęcia groźnego bandyty, w Wiszni Małej koło Wrocławia odszedł od nas doświadczony policjant. Zginął na służbie do końca wypełniając słowa policyjnej przysięgi. Pana Mariusza znaliśmy osobiście, pozostanie w naszych wspomnieniach jako profesjonalista w najwyższym tego słowa znaczeniu.

[więcej]

Szkolenie Obronne dla pracowników UMWD (kopiuj 2)

Dodano: 29-11-2017

W dniu 29 listopada 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego odbyło się szkolenie obronne dla pracowników UMWD realizujących zadania obronne w Urzędzie.

[więcej]

Szkolenie obronne organizowane przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa

Dodano: 31-10-2017

We wtorek 31 października wicemarszałek Ewa Mańkowska wzięła udział w szkoleniu obronnym organizowanym przez Wydział Obronności i Bezpieczeństwa UMWD. Wśród tematów szkolenia znalazły się m.in. podsumowanie kontroli przeprowadzonych w bieżącym roku w jednostkach organizacyjnych województwa, zadania obronne tych podmiotów oraz zasady ochrony informacji niejawnych.

[więcej]