rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Dzień Ratownika Górskiego - GOPR Grupa Karkonosze.

Dodano: 09-10-2021

Dzień Ratownika Górskiego - GOPR Grupa Karkonosze. W sobotę – 9 października 2021 roku - w pięknych górskich okolicznościach, w jesiennej aurze, nieopodal Schroniska Kamieńczyk w Karkonoszach odbył się Dzień Ratownika Górskiego - GOPR Grupa Karkonosze.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 05-10-2021

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego dolnośląskich seniorów, realizowanego przez organizacje pozarządowe oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa...

Dodano: 23-06-2021

Zarząd Województwa Dolnośląskiego Uchwałą nr 3861/VI/21 z dnia 17 czerwca 2021 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 10-05-2021

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2021 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe oraz powołania Komisji konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Bądź CYBERBEZPIECZNY - zawsze

Dodano: 09-03-2021

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń. W ramach współpracy Wydziału Bezpieczeństwa UMWD z Warszawskim Instytutem Bankowości, zachęcamy do zapoznania się z i filmami edukacyjnymi w ramach cyklu pn. "Bądź CYBERBEZPIECZNY".

[więcej]

Aktualizacja Polityki Wspierania Bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim do 2030 r.

Dodano: 25-02-2021

Bezpieczeństwo i rozwój to dwa niezwykle istotne zagadnienia, za które na poziomie regionalnym odpowiada samorząd województwa. Oba przenikają się i wzajemnie warunkują, ponieważ bez zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa nie ma możliwości stabilnego rozwoju. Dlatego tak istotne jest prowadzenie świadomej i stale aktualizowanej polityki bezpieczeństwa w regionie. To właśnie było tematem wideokonferencji z udziałem marszałka Cezarego Przybylskiego, która odbyła się 22 lutego 2021...

[więcej]

Szkolenie dla koordynatorów realizujących program "Bezpieczny Dolnoślązak".

Dodano: 22-02-2021

W dniu 18 lutego 2021 r. odbyło się szkolenie dla szkolnych koordynatorów realizujących program „Bezpieczny Dolnoślązak” w placówkach oświatowych.

[więcej]