rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje...

Dodano: 02-09-2022

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2022 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego o tematyce bezpieczeństwa publicznego, ratownictwa, udziału w sytuacjach nadzwyczajnych i edukacji dla bezpieczeństwa realizowanego przez organizacje pozarządowe.

[więcej]

„Bezpieczny Senior” – „Leśna gra terenowa” w szkółce leśnej w Mrozowie (gmina...

Dodano: 29-08-2022

W dniu 26 sierpnia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Gminą Miękinia zorganizował „Leśną grę terenową” dla seniorów na terenie Nadleśnictwa Miękinia.

[więcej]

Święto Wojska Polskiego w Udaninie

Dodano: 16-08-2022

W dniu 14.08.2022 r. odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego w Udaninie, w których udział wzięli pracownicy Wydziału Bezpieczeństwa wraz z Dyrektor Agnieszką Sokołowską.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2022 zadania publicznego Województwa...

Dodano: 02-08-2022

Zarząd Województwa Dolnośląskiego Uchwałą nr 5730/VI/22 z dnia 1 sierpnia 2022 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2022 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie ratownictwa wodnego, realizowanego przez organizacje pozarządowe Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu TUTAJ

[więcej]

Obchody Święta Policji we Wrocławiu

Dodano: 20-07-2022

Lipiec to dla polskich policjantów miesiąc wyjątkowy. W tym czasie przypada bowiem Święto Policji, które stanowi doskonałą okazję do podziękowania funkcjonariuszom i pracownikom największej formacji mundurowej w naszym kraju za ich wytężoną służbę oraz pracę na rzecz bezpieczeństwa obywateli.Uroczystości dolnośląskich obchodów 103 rocznicy powołania Policji Państwowej, w których udział wziął Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, odbyły się na pl. Wolności...

[więcej]

Piknik integracyjny w ramach programu „Bezpieczny Dolnoślązak”.

Dodano: 27-06-2022

Na terenie świetlicy wiejskiej w Jeszkowicach 25 czerwca odbył się piknik integracyjny zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Bezpieczny Dolnoślązak. Organizatorem pikniku był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Jeszkowicach oraz Sołectwem Jeszkowice. W pikniku uczestniczyły matki wraz z dziećmi z Ukrainy, które znalazły schronienie na terenie Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Piknik integracyjny promujący bezpieczeństwo w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczny...

Dodano: 21-06-2022

W dniu 20 czerwca 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Prezesem Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu organizował na terenie bazy WOPR we Wrocławiu piknik integracyjny, promujący bezpieczeństwo w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczny Dolnoślązak”. W pikniku uczestniczyły matki wraz z dziećmi z Ukrainy, które znalazły schronienie na terenie Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]