rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Bądź CYBERBEZPIECZNY - zawsze

09.03.2021 10:01

Korzystanie z internetu ułatwia życie, jednak wirtualny świat dostarcza nam wielu realnych zagrożeń. W ramach współpracy Wydziału Bezpieczeństwa UMWD z Warszawskim Instytutem Bankowości, zachęcamy do zapoznania się z i filmami edukacyjnymi w ramach cyklu pn. "Bądź CYBERBEZPIECZNY".

Program sektorowy „Bankowcy dla Edukacji” to jeden z największych programów edukacji finansowej w Europie. Jest on realizowany od 2016 r. z inicjatywy Związku Banków Polskich przez Warszawski Instytut Bankowości. Jego celem jest edukowanie uczniów, studentów i seniorów w zakresie podstaw praktycznej wiedzy dotyczącej ekonomii, finansów, bankowości, przedsiębiorczości, cyberbezpieczeństwa i obrotu bezgotówkowego.

Odc. 1.
Cyberbezpieczeństwo zaczyna się w domu: Bądź cyberbezpieczny zawsze: Odc. 1 - Cyberbezpieczeństwo zaczyna się w domu - YouTube
Odc. 2.
Cyberbezpieczeństwo w miejscu pracy: Bądź cyberbezpieczny zawsze: Odc. 2 - Cyberbezpieczeństwo w miejscu pracy - YouTube
Odc. 3.
Cyberbezpieczeństwo w podróży: Bądź cyberbezpieczny zawsze: Odc. 3 - Cyberbezpieczeństwo w podróży - YouTube

Materiał zrealizowany w ramach Programu "Bankowcy dla Edukacji" we współpracy z Bankowym Centrum Cyberbezpieczeństwa i ponad 20 bankami w ramach realizacji wspólnej akcji edukacyjnej z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych, popularyzacji płatności bezgotówkowych oraz roli agentów rozliczeniowych.