rozmiar czcionki: A | A | A

PARTNERZY

Grupa Karkonoska GOPR
Grupa Sudecka GOPR

Bezpieczny Dolnoślązak przypomina o zasadach bezpieczeństwa w sieci!

Dodano: 05-04-2024

W dniu 4 kwietnia 2024 roku o godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach k. Złotoryi, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Jeleniej Górze

Dodano: 26-03-2024

W dniu 25 marca 2024 roku o godz. 15.00 w Komendzie Miejskiej PSP w Jeleniej Górze, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Marek Obrębalski – Wiceprzewodniczący Sejmiku.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert - na szkolenia dotyczące ratownictwa medycznego dla strażaków Ochotniczych...

Dodano: 22-03-2024

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2024 roku przez organizacje pozarządowe zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego w zakresie poprawy bezpieczeństwa publicznego, na szkolenia dotyczące ratownictwa medycznego dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa dolnośląskiego

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Pielgrzymce

Dodano: 20-03-2024

W dniu 19 marca 2024 roku o godz. 10.00 w Wiejskim Domu Kultury w Pielgrzymce, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Bezpieczny Senior w Porcie Lotniczym we Wrocławiu

Dodano: 20-03-2024

W dniu 15 marca 2024 roku w Porcie Lotniczym we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej we Wrocławiu zorganizował spotkanie dot. bezpieczeństwa dla seniorów w ramach programu Bezpieczny Senior.

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Bolesławcu

Dodano: 14-03-2024

W dniu 13 marca 2024 roku o godz. 13:30 w Sali edukacyjnej znajdującej się na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Marek Hajduk -...

[więcej]

Czujka na straży Twojego Bezpieczeństwa - Bezpieczny Senior w Chocianowie

Dodano: 12-03-2024

W dniu 11 marca 2024 roku o godz. 11.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie, z inicjatywy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie z seniorami w ramach działań profilaktycznych programu „Bezpieczny Senior”. W spotkaniu z dolnośląskimi seniorami uczestniczył Tymoteusz Myrda – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]