rozmiar czcionki: A | A | A

Dobiegła końca pierwsza część konsultacji wyjazdowych dot. możliwości udziału w projektach...

Dodano: 24-09-2021 09:06

Zakończyła się pierwsza tura konsultacji wyjazdowych organizowanych przez Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu. Pierwsze konsultacje odbyły się w Gryfowie Śląskim, Bogatyni, Przewornie i Strzelinie.

[więcej]

W Dusznikach – Zdroju powstanie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

Dodano: 23-09-2021 14:58

Inwestycja zostanie zrealizowana częściowo na bazie istniejącej już infrastruktury sportowej, ale powstaną także nowe obiekty. Będzie to pierwszy Centralny Ośrodek Sportu na Dolnym Śląsku i w całej południowo – zachodniej Polsce dedykowany profesjonalnym zawodnikom uprawiającym różne dyscypliny sportów zimowych.

[więcej]

Dziś 20. rocznica śmierci Henryka Tomaszewskiego

Dodano: 23-09-2021 10:53

Dziś mija 20 lat od śmierci Henryka Tomaszewskiego - tancerza, mima, choreografa, reżysera, twórcy pantomimy zespołowej i założyciela Wrocławskiego Teatru Pantomimy (1956).

[więcej]

IX edycja konferencji Dni Dewelopera otwarta

Dodano: 23-09-2021 10:39

Dni Dewelopera to flagowe wydarzenie Oddziału Wrocławskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich, gdzie najważniejsi przedstawiciele branży, a także światowej sławy eksperci spotykają się, by rozmawiać o przyszłości miast oraz rozwoju architektury i urbanistyki. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia odbędzie się wiele paneli dyskusyjnych i debat. W otwarciu konferencji wziął udział marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w 2021 r. dotyczącego...

Dodano: 22-09-2021 11:54

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w 2021 r. dotyczącego organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla pracowników szkół i placówek oświatowych z zakresu przeciwdziałania przemocy wobec dzieci i młodzieży.

[więcej]

Dożynki Prezydenckie w Warszawie

Dodano: 22-09-2021 09:15

Za nami Dożynki Prezydenckie będące podsumowaniem święta plonów, które przez ostatnie tygodnie obchodzone były na terenie wielu polskich gmin. W uroczystościach uczestniczył Wicemarszałek Grzegorz Macko wraz z grupą wieńcową z sołectwa Kłobuczyn z Gminy Gaworzyce.

[więcej]

NIW-CRSO: Konsultacje projektu ogłoszenia konkursu na realizację zadania w 2022 roku ze środków...

Dodano: 21-09-2021 14:06

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje i osoby do wyrażenia opinii na temat projektu ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku ze środków Funduszu Wspierania Organizacji Pożytku Publicznego zadania publicznego dotyczącego wzrostu kompetencji albo wzmocnienia infrastruktury organizacji pożytku publicznego.

[więcej]