
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla beneficjentów RPO WD ze sporządzania wniosku o płatność w projektach współfinansowanych z programu regionalnego.Szkolenia odbędą się 21 i 22 maja 2013 r. w sali nr 420 w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego (Wybrzeże Słowackiego 12-14, Wrocław). Szkolenia są jednodniowe, mają charakter warsztatów, odbędą się przy komputerach.
[więcej]
13-14 czerwca 2013 r. w Dublinie odbędzie się międzynarodowe seminarium programu ESPON pt. "Territorial co-operation for growth and jobs". Wydarzenie jest organizowane przez Instytucję Koordynującą ESPON we współpracy z irlandzką prezydencją w Radzie Unii Europejskiej.
[więcej]
Zapraszamy do zapoznania się z programami i publikacjami prasowymi poświęconymi Funduszom Europejskim. Prezentują one informacje m.in. o dostępnych jeszcze środkach europejskich, porady dla korzystających z dotacji oraz projekty obrazujące skalę zmian, jakie zachodzą w Polsce dzięki Funduszom Europejskim.
[więcej]Wrocławskie Centrum Badań EIT+ w ramach prac Departamentu Klimatu i Energii realizuje projekt GRACE – Granty i zachęty finansowe dla zwiększenia efektywności energetycznej. Projekt GRACE to subprojekt realizowany w ramach projektu EnercitEE NTERREG IVC, którego celem jest stworzenie europejskich sieci, doświadczeń i rekomendacji pomagających uzyskać wydajność energetyczną miastom i obywatelom.
[więcej]
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz Starosta Powiatu Kłodzkiego zapraszają na debatę informacyjno-promocyjną pn. „Wsparcie osób w wieku 50+ na rynku pracy”. Debata odbędzie się 17 maja 2013 r. w Kłodzku.
[więcej]
Ruszył I nabór wniosków na współorganizację w 2013 roku przez Departament Informacji, Promocji i Szkoleń w MRR wydarzeń informacyjnych organizowanych przez partnerów społecznych i gospodarczych, jednostki samorządu terytorialnego oraz środowiska opiniotwórcze.
[więcej]
RO EFS Wrocław zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. Koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem w ramach PO KL. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów, którzy zamierzają aplikować o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski, m. Wrocław do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez RO EFS we Wrocławiu.
[więcej]