
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na otwartą debatę kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy z kobietami aktywnymi zawodowo, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2013 r. w Świdnicy
[więcej]Zapraszamy do udziału w szkoleniu (seminarium) na temat możliwości działań samorządów w zakresie zwiększania efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej realizowanym w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.
[więcej]Zapraszamy do udziału w szkoleniu (seminarium) na temat możliwości działań samorządów w zakresie zwiększania efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej realizowanym w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.
[więcej]Zapraszamy do udziału w szkoleniu (seminarium) na temat możliwości działań samorządów w zakresie zwiększania efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej realizowanym w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.
[więcej]20 listopada w sali konferencyjnej Hotelu im. Jana Pawła II we Wrocławiu odbyła się konferencja regionalna pn. „Energooszczędność budynków. Wymogi, dobre praktyki i rekomendacje na bazie doświadczeń projektu EnercitEE”.
[więcej]Pan dr Jerzy Tutaj – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego - serdecznie zaprasza na konsultacje Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 organizowane w dniu 25 listopada br. o godzinie 11.00 w Auli Politechniki Wrocławskiej (Budynek A1- gmach Główny PWr, ul. Wybrzeże St. Wyspiańskiego 27). Dyskusja koncentrować się będzie wokół wyzwań strategicznych regionu w zakresie przedsiębiorczości i innowacyjności oraz edukacji i rynku pracy.ZAPROSZENIE
[więcej]